کد خبر: ۶۲۴۴۳۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴

شوخی دو پسر جوان با پیرمرد 69 ساله‌ای منجر به آسیب دیدگی وی از ناحیه مهره‌های گردن و در نهایت فوت او شد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ ساعت 05:00 جمعه مورخه 1396/06/24، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 فوت پیرمردی 69 ساله در بیمارستان به کلانتری 133 شهرزیبا اعلام شد؛ با حضور مأموران ، اعضای خانواده متوفی با طرح شکایتی عنوان داشتند که متوفی به علت عوارض ناشی از ضربه و آسیب های وارد شده به مهره‌های گردنش فوت کرده است.

شوخی مرگبار جان پیرمرد 69 ساله را گرفت

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با تشکیل پرونده مقدماتی با "فوت مشکوک" و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات خانواده متوفی:

کارآگاهان اداره دهم در تحقیقات از اعضای خانواده متوفی به نام "منصور" ( 69 ساله ) اطلاع پیدا کردند که تا دو ماه پیش، متوفی هر روز صبح در پارک کاجستان واقع در خیابان وفادار جنوبی به ورزش می پرداخته و به واسطه تردد زیاد در داخل پارک مذکور و شوخ طبعی که داشته، با افراد زیادی رابطه دوستانه برقرار داشته است.

شوخی مرگبار جان پیرمرد 69 ساله را گرفت

بنا بر اظهارات خانواده متوفی، وی در مورخه 1396/04/15 در زمان حضور در داخل پارک با دو تن از جوانان پارک به نام های مهیار ( 24 ساله ) و امیرمهدی ( 27 ساله ) مشغول شوخی کردن بوده که این دو جوان اقدام به گرفتن دست و پای متوفی کرده و در ادامه، در حین تاب دادن او را به زمین انداخته اند که همین کار آنها باعث آسیب دیدگی شدید متوفی از ناحیه گردن شده و از آن تاریخ تاکنون اقدامات درمانی متعددی بر روی مهره‌های گردنش انجام شده که نهایتا در ساعت 05:00 مورخه 1396/06/24، پس از انجام عمل جراحی و در داخل بیمارستان فوت کرده است.

تحقیقات از "مهیار" و "امیر مهدی":

با طرح شکایت خانواده ی متوفی از مهیار و امیرمهدی ، هر دو نفر آنها در ساعت 21:00 مورخه 1396/06/24 در محل سکونتشان در خیابان وفادار جنوبی دستگیر و جهت انجام تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند؛ مهیار و امیرمهدی در اظهارات اولیه منکر هرگونه آسیب رساندن به متوفی شده، اما در ادامه با بیان حقیقت عنوان داشتند که در مورخه 1396/04/15 به قصد شوخی کردن با متوفی، او را تاب داده و به زمین انداخته اند!

شوخی مرگبار جان پیرمرد 69 ساله را گرفت


مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: جسد متوفی جهت تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شده؛ متهمان پرونده نیز با صدور قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده و جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارند.

انتهای پیام/

فوت پیرمرد 69 ساله بر اثر شوخی نابجای دو جوان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی