کد خبر: ۶۲۴۴۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور اسبق، به اظهارات اخیر امین‌زاده مبنی بر دستور به کارمندان برای افزایش تعداد شکایت‌ها علیه افراد در دولت دهم، واکنش نشان داد.

جوانفکرعلی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای رئیس جمهور اسبق در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به صحبت های اخیر الهام امین‌زاده  مبنی بر اینکه «در دولت دهم به کارمندان گفته بودند تا حد امکان حجم پرونده‌های قضائی علیه افراد بالا برود»، اظهار کرد: اظهارات خانم امین زاده این سوال را ایجاد می‌کند که آیا او خواسته است قوه قضائیه را زیر سوال ببرد؟ معنی صحبت های او آن است که دستگاه قضایی به هیچ‌یک از شکایات دولت دهم رسیدگی نکرده و این شکایات روی هم انباشته شده است.

وی ادامه داد: در مقابل شاهد هستیم که دولت آقای روحانی از آقای بقایی شکایت می‌کند و دستگاه قضایی هم برای اثبات اتهامات منسوب به ایشان، آقای بقایی را به مدت هشت ماه در بازداشت انفرادی محبوس می‌کند!

مشاور رسانه‌ای رئیس جمهور اسبق خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد خانم امین زاده به آثار سوء اظهارات خود علیه دستگاه قضایی و دولت متبوع خود توجه نداشته‌اند.

گفتنی است؛ الهام امین‌زاده معاون حقوقی اسبق رئیس‌جمهور در دولت یازدهم اخیرا در گفت‌وگویی اعلام کرده که «وقتی دولت را تحویل گرفتیم، دو نوع پرونده نسبت به دولت دهم وجود داشت. شکایت‌های بسیار عدیده‌ای علیه رسانه‌ها بود. 51 شکایت علیه مداحان، مدیران مسئول روزنامه ها، ‌فعالان سیاسی، نمایندگان مجلس وجود داشت؛ از منصور ارضی، احمد توکلی، سلیمی نمین، نمایندگان مجلس و فعالان سیاسی در معاونت حقوقی پرونده شکایت داشتند، به کارمندان هم گفته بودند تا می‌شود حجم پرونده‌ها بالا برود!».

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی