کد خبر: ۶۲۴۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
شهردار ارومیه خبرداد؛

شهردار ارومیه گفت:در طول برگزاری پنجمین جشنواره انگور ارومیه بیش از 200 هزار نفر از این جشنواره بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از ارومیه؛ محمد حضرت پور، شهردار ارومیه  گفت: بیش از 200  هزار نفر  در طول برگزاری جشنواره از آن بازدید کردند.

وی افزود: 40 درصد بازدیدکنندگان  خارج از ارومیه و از استان ها و شهرهای دیگر بودند.

حضرت پور با اشاره به رشد زندگی شهری وماشینی ونبود فرصت  کافی و موقعیت مناسب برای اوقات فراغت شهروندان تاکید کرد: ایجاد  دهکده گردشگری چی چست و برگزاری جشنواره هایی مثل انگور در آن باعث شور و نشاط و نشاط شادی میان شهروندان ارومیه شده است.

شهردار ارومیه با بیان اینکه دهکده گردشگری چی چست در 17 کیلومتری ارومیه قرار دارد، یادآور شد: طرح این دهکده از دیزی لند  پاریس که با فاصله 35 کیلومتری از آن قرار دارد، گرفته شده است.

حضرت پور افزود: جشنواره انگور در ایجاد نشاط اجتماعی و احیای فرهنگ بومی آذربایجان ونیز صادرات انگور موثر است.

شهردار ارومیه به برنامه ریزی شورای شهر و شهر برای تبدیل شهر ارومیه به قطب گردشگری در سال 2020 اشاره کرد و تصریح کرد: این امر در سایه عملی همگرایی وتعامل سازمان ها و نهاد های مختلف به تحقق خواهد رسید.

حضرت پور  با اشاره به اینکه حدود سه ماه است حقوق کارمندان شهرداری پرداخت نشده است، افزود: اداره شهر و شهرداری با وصول درآمد ها از سوی شهروندان محقق می شود و شهروندان اهتمام جدی به این امر داشته باشند.

شهردار ارومیه به  اتمام فرصت به شهروندان  ارومیه برای پرداخت مطالبات شهرداری اشاره و تصریح کرد: در صوت عدم پرداخت مطالبات شهرداری  از قبیل چک و غیره  اقدام عملی برای وصول این مطالبات از اول مهر ماه از سوی شهرداری آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/ح

40 درصد از بازدیدکنندگان جشنواره انگور ارومیه از خارج از استان بودند

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر