کد خبر: ۶۲۴۴۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
جان‌بابایی مطرح کرد:

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بسته های سلامت باید مورد پالایش قرار بگیرد.

تاثیر طرح تحول در سلامت جامعه/ لزوم پالایش بسته های سلامتبه گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مراسم تودیع «محمد آقاجانی» و معارفه «قاسم جان‌بابایی» معاونین قدیم و جدید درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

قاسم جان بابایی در مراسم معارفه خود گفت: خوشحالیم که در دولت قبل در محیطی بودیم که تاثیر طرح تحول سلامت را دیده‌ایم، کار سخت و طاقت فرسایی در دوره قبل صورت گرفته است. طرح تحول سلامت تمامی مسائل را به خوبی دیده است و نشان داد می‌توان کاری کرد که مردم به آرامش برسند.

وی افزود: طرح تحول سلامت حرکت وسیعی را در کشور ایجاد کرد که سبب شد تمام سیستم از صف تا ستاد بسیج شوند. حفظ کرامت مردم، ارتقا کیفیت و خدمات و ایجاد ارامش از نتایج با افتخار طرح تحول سلامت است.

وی ادامه داد: تمامی بسته‌ها بر اساس مطالعات و نگرش بر سیستم صورت گرفته اما نیاز به پالایش دارد تا این طرح بزرگ اجتماعی پایدار و تثبیت کنیم.

جان بابایی تصریح کرد: برای محمد آقاجانی هم که این طرح بزرگ را کلید زدند افتخار بزرگی است. احساس آرامش و رضایت به وجود آمده در مردم، مسئولین نظام و مقام معظم رهبری بسیار با افتخار و از اینکه توانسته‌ایم ساختاری ایجاد کنیم که تعداد بیشتری از مردم خدمت دریافت کنند بسیار ارزشمند است.

انتهای پیام/

 

مراسم تودیع و معارفه معاونین درمان وزارت بهداشت

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر