کد خبر: ۶۲۴۶۶۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۲

سرمربی تیم پیکان گفت:بختیار بازیکنی است که وقتی ۱۷ ساله بود خودم به فولاد آوردم. با روحیات او آشنا هستم و هیچ مشکلی با بختیار ندارم.

جلالی:مشکلی با بختیار رحمانی ندارم/کار آقاخان درست نبودبه گزارش خبرنگار  خبرنگار  فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان مجید جلالی در نشست خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس اظهار کرد: واقعا باید بگویم پرسپولیس یک تیم بی رقیب است. ما فقط سعی کردیم با انرژی بیشتری که به تیم می‌دهیم بازیکنان جوانی را وارد زمین کنیم و از راهکارهای پرسپولیسی ها جلوگیری کنیم و روی نقاط ضعف آنها متمرکز شویم. بازیکنانم بازی باشکوه و بزرگی انجام دادند. ثابت کردند بازیکنان بزرگی می‌شوند و حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

او درباره رفتن بختیار رحمانی به رختکن بعد از تعویض گفت: من چیزی متوجه نشدم. بعدا این موضوع را بررسی می‌کنم.

سرمربی پیکان درباره استفاده از پیام نیازمند در بازی مقابل پرسپولیس گفت: این تصمیمی بود که مجموعه گرفت. مربی دروازه بان ما این تصمیم را گرفت. دوست داریم بازیکنان جوان بیشتری را استفاده کنیم. شما امروز دیدید که تیم ما خیلی جوان بود. روی نیمکت ۵ بازیکن امید داشتیم. پیام نیازمند نشان داد که بیهوده به او اعتماد نکردیم. می توانم بگویم یک دروازه بان بزرگی به مجموعه دروازه بان های ما اضافه شد.

جلالی درباره دفاع مطلق و بگو و مگوی بختیار رحمانی با او گفت: اینکه ما هشتاد دقیقه دفاع کردیم را نمی‌پذیرم. من با مجموعه بضاعت خودم مقابل تیمی بازی کردم که بهترین تیم آسیا است و نیمکتی دارد که هیچ تیمی در آسیا آن را ندارد. سعی کردیم تقریبا با هر دو حمله آنها یک حمله داشته باشیم. اگر در بخش جلو یار سرعتی داشتم شاید می‌توانستیم آنها را بیشتر تحت تاثیر بگذاریم. بختیار بازیکنی است که وقتی ۱۷ ساله بود خودم او را به فولاد آوردم. با روحیات بختیار آشنا هستم و به هیچ وجه مشکلی با او ندارم.

 او درباره حرکت مرتضی آقاخان بعد از گل پیکان گفت: اصلا  کار خوبی نبود. حتی در نیمه دوم هم گفتم که کار درستی را انجام نداد و باعث شد تا هواداران تیم رقیب ناراحت شوند بالاخره آنان جوان هستند و یک لحظه احساساتی می شوند. نیازی نداریم فضا را متشنج کنیم. دلیلی برای این کار وجود ندارد.

سرمربی تیم پیکان  درباره اینکه آیا قبل از این بازی به او اولتیماتومی داده بودند یا خیر، گفت: تمام این سال هایی که کار کردم چنین چیزی را نشنیدم. یادم است وقتی در تراکتورسازی بودم یک بازی با فجرسپاسی داشتیم که گفتند اگر اینطور شود، فلان می‌شود. گفتم من همین الان استعفا می‌دهم. اگر بازی را هم ببریم نمی‌خواهم با شما کار کنم. این شرایط کار را برای یک مربی سخت می‌کند. این روش‌ها از کجا آمده است؟ دقت کنید و کار مربی را ببینید. هر جا تشخیص می‌دهید کارش خوب نیست بگویید برود.

انتهای پیام/

اظهارات مجید جلالی پس از بازی با پرسپولیس

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل