کد خبر: ۶۲۵۴۹۹۰
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹

رئیس اداره آموزش و پرورش بانه گفت: در چند سال گذشته بیش از 45 واحد آموزشی به همت خیرین و مسوولین در شهرستان بانه ساخته شده است.

رضا خضری رئیس اداره آموزش وپرورش بانه،در گفت و گو با  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از سنندج ؛ گفت: همواره از خودگذشتگی شهدا موجب شد که باخون خود انقلاب را آبیاری کنند و امروز با به ثمر رسیدن خون آنها شاهد حضور غنچه‌ها در امنیت و آرامش کامل در کلاس درس هستیم.

وی تعداد دانش‌آموزان شهرستان بانه را 30 هزار نفر عنوان کردو افزود: تعداد دو هزار نفر هم به عنوان معلم و پرسنل مشغول ارائه خدمت به دانش‌آموزان هستند و در چند سال گذشته  بیش از 45 واحد آموزشی به همت خیرین و مسئولین در شهرستان بانه ساخته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش بانه در ادامه به شاخص برون‌سپاری اشاره کرد و گفت: یکی از معیارهای این شاخص‌ها قبولی در کنکور است که بانه با  113رتبه زیر هزار به 12 درصد رسیده است که نسبت به سهم بانه که 7 درصد است رتبه بیشتری کسب شده است.

خضری گرایش دانش‌آموزان به رشته تجربی را هم فرصت دانست و هم تهدید، اظهار داشت: در رشته‌های دندانپزشکی و پزشکی و داروسازی قبولی داشته‌ایم و تعداد 20 نفر معلم و بیش از 50 نفر هم مهندسی قبول شده‌اند.

خضری 49 رتبه زیر هزار در کاردانی را حاصل زحمات معلمین و دانش‌آموزان و اولیای آنان دانست و ادامه داد: این موفقیت‌ها با کار جمعی و گروهی، به تنهایی حاصل نخواهد شد.

رضا خضری در پایان از شهرداری بانه به خاطر آسفالت 25 واحد آموزشی به صورت رایگان و سپاه پاسداران به خاطر تکمیل و بازسازی 10 واحد آموزشی که هر واحد 10میلیون تومان هزینه در برداشت، قدردانی کرد واز تمامی مسوولان از جمله فرماندار و ادارات خدمات‌رسان شامل آب، گاز و برق مراتب تقدیر خود را اعلام کرد.

انتهای پیام/ د م

30 هزار دانش آموز در بانه مشغول به تحصیل هستند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی