کد خبر: ۶۲۵۵۶۱۰
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱

با هدف برچیدن کلاس های کانکسی ، عملیات ساخت 300 کلاس درس در خوزستان آغاز شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ؛***با هدف برچیدن کلاس های کانکسی ، عملیات ساخت 300 کلاس درس در خوزستان آغاز شد. طبق برنامه ریزی تا پایان سال آینده تمام کلاس های کانکسی در استان برچیده خواهند شد.

***با همت آموزش و پرورش و سازمان های مردم نهاد بیش از یک هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل شناسایی و بر سرکلاس درس حاضر شدند. شریعتی استاندار خوزستان می گوید: آبان ماه جشن تحصیل دانش آموزان بازمانده از تحصیل را برگزار می کنیم.

***دانشکده نفت شهید تندگویان آبادان در فهرست ۷ دانشگاه برتر دنیا. این دانشکده در سال ۱۳۱ تأسیس‌شده و پس از دانشگاه تهران، از اعتبار بالایی در کشور و دنیا برخوردار است.

***رئیس مرکز بهداشت آبادان گفت: در زمان حاضر سه تیم سلامت طی دو نوبت به اهالی اروندکنار خدمات درمانی ارائه می‌کنند. از چهار مرکز بهداشتی درمانی اروندکنار، در سه مرکز خدمات شبانه‌روزی ارائه می شود.

***پانزده درصد از گندم کشور را کشاورزان خوزستانی با وجود همه مشکلات بخش کشاورزی این استان، تولید کردند. رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان می گوید:چغندرقند و کلزا نیز دو کشت محوری و استراتژیک استان به جهت پایداری تولید و سودآوری است که در صورت رفع موانع اشتغال‌زایی و تقویت اقتصاد و صنعت را به دنبال دارد.

***پس از یک ماه و نیم تلاش ، یکی دیگر از شناورهای غرق شده در اروند رود ، از اعماق آب خارج شد. به گفته مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر، این یدک کش 35 متر طول، 8 متر عرض و 5/3 متر ارتفاع دارد .

***در تصادف 2 خودروی سنگین در جاده آبادان اهواز چهار نفر مصدوم شدند.این حادثه ساعت 6 و 35 دقیقه بامداد امروز در پنج کلیومتری آبادان رخ داد و پس از تصادف 2 دستگاه خودرو از مسیر منحرف و واژگون شدند.

انتهای پیام/د

خبرهای کوتاه یکشنبه

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی