کد خبر: ۶۲۶۸۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱

اقدام جالب مسئولان یکی از شهرهای گرجستان برای جلب نظر شرکت آمازون برای راه اندازی دومین دفتر مرکزی خود در شبکه‌های وب جریان‎ساز شد.

اقدام عجیب گرجستان برای جلب نظر شرکت آمازونبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ شرکت آمازون یکی از بزرگترین شرکت‌های تجارت الکترونیک در امریکا درصدد است تا دومین دفتر مرکزی خود را در نقطه‎ای دیگر از جهان راه‎اندازی کند و برای این اقدام خود نیز تا 19 اکتبر (27 مهر) به متقاضیان مهلت داده است تا پیشنهادات خود را برای این شرکت ارسال کنند.

اعضای شورای شهر Stonecrest در کشور گرجستان برای جلب نظر شکرت آمازون با اکثریت آرا به تغییر نام این شهر به آمازون رای داده است و در صورت پذیرفتن شرکت آمازون برای تاسیس دومین دفتر مرکزی خود در این شهر قرار است 345 هکتار زمین نیز در اختیار آمازون قرار گیرد.

گفته می‎شود چندین شهر بزرگ در ایالات امریکا آمادگی پذیرش آمازون را دارند اما هیچ یک از آنها پیشنهادی قابل توجه که مورد پسند آمازون باشد را ارائه نداده‎اند، در حالی که مسئولان شهر Stonecrest با پیشنهاد خود تلاش دارند با شهرهای بزرگی همچون نیویورک و دالاس رقابت کنند.

آمازون 19 اکتبر (27 مهر) را به عنوان آخرین مهلت پذیرش پیشنهادات برای ستاد دوم خود تعیین کرده است.

اقدام عجیب گرجستان برای جلب نظر شرکت آمازون

انتهای پیام/

پیشنهاد جالب مسئولان گرجستان برای تاسیس دفتر آمازون در این کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر