کد خبر: ۶۲۶۸۷۳۱
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
مشاور وزیر و مدیر کل بازرسی وزارت نفت

مشاور وزیر و مدیر کل بازرسی وزارت نفت از موفقیت طرح بازیافت بخار بنزین درانبارهای شرکت نفت در اصفهان خبر داد .

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان سید رحیم عقیق در جریان بازدید از شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان گفت: اجرای طرح سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) نیز از اقدام های خوب انجام شده بوده است.
سامانه تامین الکترونیکی کالای صنعت نفت (EP) محصول طرحی‌ است که از سال 89 در مدیریت فاوا وزارت نفت کلید خورد و اکنون این سامانه در حدود 50 شرکت تابعه وزارت نفت مستقر شده است و پشتیبانی از فعالیت های حوزه تامین کالا را بر عهده دارد.
مدیرکل بازرسی وزارت نفت افزود: راه اندازی این سامانه با فراز و نشیب های زیاد همراه بود و امیدواریم در آینده نزدیک چنان شود که هیچگونه خریدی خارج از این سیستم در کشور نداشته باشیم.

عقیق با اشاره به رویکردهای سازمان بازرسی وزارت نفت و تأکید بر ماده 28 قانون سلامت اداری که چکیده تجارب متخصصان کشورهای موفق جهان بوده است، گفت: کمک به پویایی و سلامت سازمان، شفاف سازی، توسعه فرهنگ مثبت نگری، اجرای دقیق قوانین و مقررات، تقویت روحیه قانون پذیری و قانون مداری، رعایت انصاف و امانتداری و توجه به اولویت ها سرلوحه کارها و برنامه های صنعت نفت است.

وی با اشاره به پیشرو بودن صنعت نفت در قانون مداری تصریح کرد: عمل به قانون این تکلیف را برای همه ما ایجاد می کند که شفاف باشیم و اگر سازمان شفاف و دقیق باشد، همه جا سرآمد خواهد بود .
حسین صادقیان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان نیز در این دیدار گزارشی در زمینه اجرای قانون ارتقای سلامت اداری و مبارزه با مفاسد اقتصادی در منطقه اصفهان و عملکرد منطقه ارائه کرد.

طرح بازیافت بخار بنزین به روش کربن اکتیو (carbon active vapor recovery) برای نحستین بار در کشور، از سال 95 در تأسیسات انبار نفت شهید منتظری اصفهان به اجرا گذاشته شد و با اجرای آن تاکنون صدها هزار لیتر سوخت بازیافتی حاصل از بخار بنزین مجدد به چرخه عرضه وارد شده است.
این طرح با هدف کاهش آلودگی زیست محیطی و ارتقای سلامت کارکنان و با هزینه 92 میلیارد و 455 میلیون ریال اجرا شد.

 

انتهای پیام/م 

 

اجرای طرح بازیافت بخار بنزین در اصفهان

 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی