کد خبر: ۶۲۶۹۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۵
سعید خانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

یک تهیه‌کننده سینما گفت: متاسفانه سینمای ما در حوزه پخش‌ بجز دو سه مورد، ضعیف عمل کرده است.

در پخش بین‌المللی فیلم‌های ایرانی، ضعیف عمل کرده‌ایمسعید خانی تهیه‌کننده و پخش‌کننده سینما در خصوص تأثیر اکران فیلم در سایر کشورها و حضور آن در جشنواره‌های خارجی، به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: اگر فیلمی به جشنواره «الف» دنیا برود، به طور طبیعی پخش‌کننده‌های بین‌المللی دنبال آن می‌روند و به صورت گسترده آن را در کشورهای خارجی اکران خواهند کرد. این می‌تواند خروجی خوبی داشته باشد؛ اما اگر فیلم های ما فقط در کشورهایی که تعداد جمعیت ایرانی فراوان‌تر است، نمایش داده شود؛ هیچ‌وقت اکران گسترده نخواهد داشت.

وی افزود: متاسفانه سینمای ما در حوزه پخش‌ بجز دو سه مورد، ضعیف عمل کرده است و باید تقویت شود تا بتوان در کشورهای مختلف روابطی جهت اکران گسترده آثار به وجود آورد.

وی ادامه داد: زمانی که با چندین پخش‌کننده قوی در دنیا ورود پیدا کنیم، به درآمدها و اتفاقاتی می‌رسیم که تا به امروز از آنها محروم هستیم.

این پخش‌کننده اظهار داشت: قطعاً با این شرایط و حضور فیلم‌ها در جشنواره های «الف» دنیا، به بازخورد خوبی که مهمترین آن تبلیغ اثر بین تماشاچیان است، خواهیم رسید که هم فیلم معروف می شود و هم گیشه آن در کشور خودمان پر بار خواهد شد.

خانی خاطرنشان کرد: البته همه این اتفاقات منوط به کیفیت فیلم است که باید قوی، دیدنی و جذاب باشد تا پخش کننده در خارج و ایران بتواند به خوبی روی آن مانور بدهد.

 

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر