کد خبر: ۶۲۶۹۵۲۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
نماینده ولی فقیه در خطبه های نماز جمعه؛

امام جمعه شیراز گفت: عهدشکنی آمریکا در مسئله برجام به دلیل شکست در پروژه نفوذ است.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ آیت‌الله اسدالله ایمانی نماینده، ولی فقیه در استان فارس در خطبه‌های نماز جمعه امروز با اشاره به اینکه برخی از رسانه‌ها چشم به دهان آمریکا دوخته‌اند تا ترامپ نظرش را درباره برجام مطرح کند، گفت: نظر آمریکا درباره برجام از قبل مشخص بوده و اگر اوباما هم سرکار بود همان نظر ترامپ را با یک لعاب‌کاری و فضای تلطیف شده‌ای بیان می‌کرد.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه ذات آمریکا جنگ با ملت‌های مظلوم جهان، استثمار و منفعت‌طلبی است، افزود: در کشور ما هم از سال ۳۲ تا امروز آمریکا دارد کار خودش را انجام می‌دهد و دنبال منافع خودش است.

آیت الله ایمانی با بیان اینکه آمریکا بار‌ها اعلام کرده که هرجا منفعت باشد، هستم، اظهار داشت: عهدشکنی آمریکا برای نخستین بار نیست، آمریکا در همه قرارداد‌ها عهدشکن بوده و عهدشکنی کرده برخی می‌گویند تاکتیکی با آمریکا کنار بیائیم باید به این افراد پاسخ داد با چه کسی می‌خواهید مذاکره کنید، چندبار قرار است مذاکره کنید؟

وی با اشاره به قرارداد الجزایر و افغانستان و عهدشکنی آمریکا در آن‌ها بیان کرد: با کشوری که نمی‌خواهد سر به تن ما باشد چگونه می‌توان مذاکره کرد؟ آن‌هم کشوری که بار‌ها عهدشکنی کرده و کلاه بر سر ما گذاشته است.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه آمریکا با اسلام و نظام اسلامی دشمن است و این دشمنی هیچوقت از بین نمی‌رود، بیان کرد: این دشمنی زمانی از بین می‌رود که اسلام از بین برود و ما راضی نیستیم و اجازه نمی‌دهیم که اسلام از بین برود.

نماینده، ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه منفعت‌طلبی آمریکا تا آنجاست که حتی به ملت خود ضربه می‌زند، گفت: در یک کنسرت به دلیل آزادی سلاح ۶۰ نفر و بیش از ۴۰۰ نفر زخمی شدند، اما ترامپ به دلیل منافع خود حاضر به کنترل و محدود کردن حمل اسلحه ندارد حال چگونه انتظار است که به دیگر کشور‌ها نظیر یمن، افغانستان، پاکستان و عراق ترحم داشته باشد.

امام جمعه شیراز با اشاره به هجمه‌هایی که علیه رئیس قوه قضائیه از سوی سایت‌های معاند شده است، افزود: ورشکسته‌های سیاسی و اخلاقی و زندانیان فتنه دورهم جمع شدند و سایتی را طراحی کردند که هدفشان شکستن حریم شخصیت‌های دست اول نظام جمهوری اسلامی است و اخیرا هم به رئیس قوه قضائیه حمله‌ور شدند، چون رئیس قوه قضائیه با قاطعیت مقابل مفسدین، حقوق‌های آنچنانی و کسانی که فساد داشتند ایستاده است.
انتهای پیام/ر

ذات آمریکا منفعت‌طلبی است

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی