کد خبر: ۶۲۷۰۲۴۸
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷

سومین کنفرانس ملی تازه‌های سلولی و مولکولی ایران در روزهای ۲۶ و ۲۷ مهرماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، اسحق رسولی رئیس دانشگاه آزاد واحد استان اردبیل در نشست تخصصی تبیین سومین کنفرانس ملی تازه‌های سلولی و مولکولی ایران به میزبانی اردبیل اظهار داشت: در این کنفرانس که 26 و 27 مهرماه برگزار می‌شود، مقالات ملی مورد بررسی قرار گرفته و در نهایت مقالات قابل ارائه و برتر مشخص خواهد شد.

وی با بیان اینکه برگزاری چنین کنفرانس‌های علمی سبب نشاط علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل خواهد شد، تصریح کرد: این کنفرانس در راستای رویکردهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارد و ما نیز صمیمانه از این کنفرانس‌های علمی استقبال می‌کنیم.

رسولی بیان کرد: دانشگاه‌های ایران جزو دانشگاه‌های نسل اول در دنیا محسوب می‌شود و با دانشگاه‌های نسل سوم روز دنیا فاصله بسیاری دارد و امیدواریم حضور محققان و پژوهشگران برتر در این کنفرانس‌ها تداوم داشته و زمینه‌ساز پیشرفت علمی دانشگاه‌های کشور شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد استان اردبیل با اشاره به تشکیل دبیرخانه دائمی این کنفرانس گفت: یک نهال علمی و کاربردی خوبی کاشته شده و در حال بارور شدن است و با درایت، دوراندیشی و تدبیر عوامل این دبیرخانه تحولات مطلوبی در فضای علمی دانشگاه ایجاد خواهد شد.

 

انتهای پیام/ع

برگزاری سومین کنفرانس ملی تازه‌های سلولی و مولکولی

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی