کد خبر: ۶۲۷۰۶۶۹
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵

۸ نفر از عشایر گرفتارشده در برف و کولاک نیر امروز با بالگرد هوایی به اردبیل منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، عزیز ارشادیان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: 8 نفر از عشایر گرفتار شده در برف و کولاک نیر با بالگرد هوایی به اردبیل منتقل شدند که 6 خانوار عشایر ساکن در اطراف روستای مجیدآباد در کیلومتر 30 جاده نیر به میانه در برف و کولاک گرفتار شده بودند که نیروهای جمعیت هلال احمر برای امدادرسانی به آنها عازم منطقه شدند.

وی با بیان اینکه در این روستا 26 نفر حادثه‌دیده بودند، تصریح کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر روز گذشته به این افراد تغذیه اضطراری شامل 300 قرص نان و 40 قوطی کنسرو لوبیا دادند تا در زمینه تهیه مواد غذایی با مشکلی مواجه نباشند.

ارشادیان با اشاره به اینکه امروز صبح بالگرد هوایی جمعیت هلال احمر استان برای امدادرسانی به حادثه دیدگان عازم منطقه شد، بیان کرد: با بالگرد 8 نفر از حادثه دیدگان را که شامل زنان و کودکان بودند به اردبیل انتقال دادند و مردان نیز برای نگهداری از احشام در منطقه ماندند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اردبیل افزود: نیروهای جمعیت هلال احمر استان اردبیل در آمادگی کامل به سر می‌برند تا در صورت بروز حادثه‌ای به یاری هموطنان بشتابند که در روزهای گذشته و بارش باران و برف در سطح استان امدادرسانی مطلوبی داشته‌اند.

وی گفت: پرسنل، نجاتگران و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان اردبیل همیشه و در همه حال در آمادگی به سر می‌برند تا در خدمت هموطنان در حوادث مختلف باشند که در این زمینه تجهیزات و ماشین‌آلات امدادرسانی نیز در آماده‌باش هستند.

 

انتهای پیام/ع

امدادرسانی به عشایر گرفتارشده در برف و کولاک

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر