کد خبر: ۶۲۷۰۹۰۶
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵

حامی سابق باشگاه های پرسپولیس و نفت تهران ادر پاسخ به اظهار نظرهای اخیر بیانیه ای را منتشر کرد.

حامی مالی سابق باشگاه های فوتبال در مورد بدهی ها بیانیه صادر کردبه گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حامی سابق باشگاه پرسپولیس و نفت تهران با توجه به برخی اظهارنظرها و اتفاقات اطلاعیه ای را صادر کرد.

در این اطلاعیه امده است:ضمن ارزوی قبولی عزادارای برای سوگواران حسینی با توجه به برخی اظهارنظرهای ناروا و کذب و برخی سیاه نمایی ها لازم است تاکید کنیم این شرکت همانطور که پس از پرداخت چهارده میلیارد تومانی به باشگاه پرسپولیس در کمتر از پنج ماه و متعاقبا فسخ یکطرفه قرارداد از سوی مسئولان وقت باشگاه، در قبال اظهارنظرهای غیرمسئولانه و کذب برای حفظ ارامش تیم محبوب پرسپولیس سکوت اختیار کرد، هم اکنون  ترجیح می دهد حتی الامکان از پاسخگویی به برخی اظهارات غیرواقع و ناروا پرهیز کند.

این شرکت برای پرهیز از جنجال و حاشیه تلاش کرده تا جایی که امکان دارد نسبت به اظهارنظرهای غیرواقع واکنشی نشان ندهد تا حواشی جدیدی ایجاد نشود. حامی مالی سابق باشگاه پرسپولیس همانطور که برای جلوگیری از تضییع حق خود از طریق دستگاه قضایی شکایت خود از مسئولان وقت پرسپولیس را پیگیری کرده و می کند هم اکنون نیز از طریق قانون و محکمه عدالت پیگیر احقاق حق خود است.

بدون تردید در دادگاه مشخص خواهد شد که حق این شرکت پس از هزینه  یازده میلیارد تومانی در باشگاه نفت پایمال شده است یا خیر.در این شرایط امیدواریم برخی مسئولان و دست اندراکاران از هرگونه مداخله و اظهارنظر غیرواقع و نااگاهانه درباره چگونگی عملکرد این شرکت پرهیز کنند و به کار خود بپردازند چرا که متاسفانه برخی بدون اگاهی کامل از کم و کیف اتفاقات رخ داده و برخی اگاهانه سعی در تخریب عملکرد این شرکت داشته و مسائلی را بیان می کنند.

حامی مالی سابق طی این مدت نشان داده که همواره حرمت بزرگان ورزش و فوتبال و مسئولان را حفظ کرده و با پرهیز از هیاهو و جنجال حتی زمانی که متولی امور باشگاه بود در بسیاری از موارد نسبت به اظهارات برخی مسئولان سکوت کرده و به دنبال تنش زایی و بحث و جدل در رسانه ها نبود.اکنون  نیز امیدواریم نیازی به این مسائل نباشد.این شرکت بارها اعلام کرده هرگونه واگذاری باشگاه به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر تبعات قانونی دارد.ناگفته ها،مدارک و مستندات بسیاری هم وجود دارد که می توان آن را رسانه ای کرد تا مشخص شود که چه اتفاقاتی رخ داده اما به این نتیجه رسیده ایم پس از طرح مواضع خود در رسانه ها به این ماجرا دامن نزنیم تا حواشی دیگری ایجاد نشود.اکنون نیز شکایاتی را در دادگاه طرح کرده و به طور جدی پیگیر حق تضییع شده خود هستیم.

در پایان بار دیگر ابراز امیدواری می کنیم در ورزش شاهد حمایت از بخش خصوصی باشیم نه اینکه شعار حمایت از بخش خصوصی را بشنویم و در عمل نظاره گر تخریب فعالان بخش خصوصی در فوتبال و ورزش باشیم.

انتهای پیام/ 

اظهارات حامی مالی سابق 2 باشگاه پرسپولیس و نفت در مورد بدهی ها

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر