کد خبر: ۶۲۷۶۲۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۴

100 عنوان کتاب از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شصت و نهمین دوره نمایشگاه فرانکفورت عرضه می‌شود.

حضور کانون در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017به گزارش حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون؛ 100 عنوان کتاب از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شصت و نهمین دوره نمایشگاه فرانکفورت عرضه می‌شود.

در این نمایشگاه حدود100 عنوان از کتاب‌های برتر کانون و کتاب‌های تازه تولید شده در معرض دید بازدید کنندگان قرار می‌گیرد که این کتاب‌ها شامل کتاب‌های تصویری، مجموعه شاهنامه، مجموعه نیاکان ما و... است.

همچنین، بخش کتاب امور بین‌الملل کانون، اقدام به طراحی کاتالوگی به زبان انگلیسی از کتاب‌های تازه خود برای معرفی هر چه بهتر کتاب‌ها به ناشران خارجی کرده که قرار است در این نمایشگاه عرضه شود.

در عین حال، 20 قرار کاری با ناشران کشورهای مختلف از جمله فرانسه، انگلیس، چین، ترکیه، ایتالیا، استرالیا، بلژیک و... تنظیم شده است که طی این قرارها کتاب‌های کانون به ناشران برای فروش کپی‌رایت معرفی و کتاب‌های آن‌ها جهت چاپ در کانون انتخاب می‌شود.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت هر ساله با شمار زیادی از بازدید كنندگان و با موضوع‌هایی همچون كتاب‌های كودكان و نوجوانان و مجموعه‌ای از بهترین‌های چاپ و نشر بر پا می‌شود.

مهمان ویژه نمایشگاه کتاب فرانکفورت امسال کشور فرانسه است.

نمایشگاه کتاب فرانکفورت به عنوان یکی از معتبرترین و پرسابقه‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب در دنیا همواره بستر معتبری برای معاملات بازرگانی و تبادل تجربیات و دستاوردهای حوزه صنعت نشر در دنیا بوده است.

این نمایشگاه در روزهای 19 تا 23 مهرماه 1396 (11 تا 15 اکتبر 2017) در كشور آلمان برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

 

 همراه با کانون پرورش فکری در نمایشگاه فرانکفورت 2017

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی