کد خبر: ۶۲۷۷۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی؛

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: از رشد 45 درصدی کمک مردمی به دانش آموزان محروم خبر داد.

 به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بیرجند ؛ دکتر لامعی، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت:در مرحله نخست جشن عاطفه ها که در اواخر شهریور سال جاری برگزار شد، مردم نیکوکار استان قریب یک میلیارد تومان به دانش آموزان محروم کمک کردند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصدرشد داشته است.

وی افزود:در مرحله دوم جشن عاطفه ها تعداد 887 پایگاه در مدارس استان وظیفه جمع آوری هدایای دانش آموزان را بر عهده دارند و در این بین بیش از 900 نفر از همکاران به صورت افتخاری با مجموعه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همکاری می کنند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به توزیع یکصد و ده هزار پاکت بین دانش آموزان استان، گفت: در سال گذشته دانش آموزان نیکوکار خراسان جنوبی بیش از 92 میلیون تومان در 872 پایگاه به دانش آموزان محروم و نیازمند کمک کردند.

لامعی با بیان این که قریب 25 هزار دانش آموز محروم و نیازمند دراستان شناسایی شده اند، افزود: از این تعداد قریب 10 هزار دانش آموز مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) بوده و مابقی تحت حمایت سایر نهاد های حمایتی قرار دارند.

وی از توزیع کمک های جمع آوری شده در بین دانش آموزان مدارس خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده، پس از جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی، از طریق مدیران و مربیان و با نظارت کمیته امداد در همان مدرسه و با حفظ عزت نفس و کرامت دانش آموزان نیازمند توزیع می شود.

انتهای پیام/ب


شناسایی25 هزار دانش آموز محروم در خراسان جنوبی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر