کد خبر: ۶۲۷۸۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۵
کد خبر : ۶۲۷۸۱۴۵
عقد تفاهم‌نامه واحد‌های صنعتی؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از عقد دو تفاهم‌نامه واحد‌های صنعتی لرستان با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ بختیار رازانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهار داشت: در پی تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و نهاد متولی بنگاه‌های کوچک و متوسط کره جنوبی سالانه ۴ نشست رودررو (B۲B) بین بنگاه‌های کوچک و متوسط ایران و کره در تهران و سئول برگزار می‌شود که در پی سه نشست برگزار شده دو واحد صنعتی از لرستان موفق به عقد قرارداد با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی شدند.

وی با ذکر اینکه تاکنون ۴۸ بنگاه ایرانی با ۵۰ بنگاه کره‌ای در زمینه انتقال فناوری مذاکره کرده‌اند، افزود: هدف از این مذاکرات انتقال فناوری بین دو کشور است که به شکل خرید فناوری یا سرمایه‌گذاری مشترک انجام می‌پذیرد.

رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: واحد‌های صنعتی مذکور که موفق به عقد تفاهم‌نامه شده‌اند یکی واحد صنعتی دانا کاسیان از واحد‌های تولیدی دانش‌بنیان و تولیدکننده دارو است که در شهرک صنعتی شماره ۲ خرم‌آباد مستقر بوده و دیگری عسل عالی خانی هست که تولیدکننده عسل هست.

رازانی اضافه کرد: واحد صنعتی دانا کاسیان پس از تهیه طرح توجیهی و انجام فرآیند مطالعات مبادله فناوری از طریق شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان به مرکز مبادله فناوری ایران و کره جنوبی معرفی شد.

وی گفت: در همین راستا مدیرعامل شرکت کره‌ای بایوتک جانگ جین در جلسه‌ای که در پارک علم و فناوری لرستان با حضور واحد‌های داروسازی و تولیدکنندگان گیاهان دارویی لرستان برگزار شد به تبادل اطلاعات پرداختند و در نهایت از واحد‌هایی که تفاهم‌نامه با آن‌ها انعقاد نموده است و همچنین واحد‌های داروسازی دکتر جهانگیر و بایر افلاک مستقر در منطقه ویژه اقتصادی ازنا بازدید نمودند.

رازانی بیان داشت: در پی تفاهم‌نامه‌های مذکور فروش دستگاه خالص‌سازی زهر زنبورعسل با شرکت دانا کاسیان و فروش دستگاه استخراج زهر زنبورعسل با واحد تولیدی عسل علیخانی بود.

وی در پایان گفت: سایر واحد‌های صنعتی دانش‌بنیان که مایل به اعزام به مرکز مبادله فناوری ایران و کره جنوبی هستند می‌توانند با اعلام آمادگی خود جهت تهیه طرح توجیهی و مراجعه به شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان واحد صنایع کوچک ثبت‌نام نمایند.

انتهای پیام/م

دو تفاهم‌نامه واحد‌های صنعتی لرستان با شرکت بایوتک جانگ جین از کره جنوبی منعقدشد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر