کد خبر: ۶۲۷۸۵۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۴

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول گفت: پس از حادثه انفجار واحد مسکونی یک نفر در شهر امام از توابع شهرستان دزفول جان خود را از دست داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ طبق بررسی‌های صورت گرفته تاکنون یک شهروند به علت انفجار واحد مسکونی در شهر امام از توابع شهرستان دزفول جان خود را از دست داد.

وی با بیان این که پس از حادثه انفجار شهر امام دزفول واحد مسکونی محل این حادثه به صورت کامل تخریب شده است، افزود: این شهروند یک مرد 34 ساله بوده که علی‌رغم تلاش امدادگران و تیم‌های پزشکی پس از خروج از زیر آوار و در بیمارستان گنجویان دزفول جان خود را از دست داده است.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول عنوان کرد: طبق بررسی‌های ابتدایی‌ صورت گرفته علت انفجار این واحد مسکونی نشست گاز اعلام شده است.

وی با بیان این که علت اصلی این حادثه پس از اتمام بررسی‌های کارشناسی به شهروندان اعلام می‌شود، گفت: تیم‌های پزشکی و امداد و عملیات در محل حادثه حاضر و در صورت نیاز وارد عمل می‌شوند.

معظم‌فر بیان کرد: همچنین میزان خسارت‌های مالی و جانی حادثه انفجار این واحد مسکونی پس از بررسی‌های کارشناسی و اتمام عملیات امداد و نجات و در کم‌ترین زمان ممکن اعلام می‌شود.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول ادامه داد: این حادثه ساعاتی پیش رخ داده و تمام ظرفیت سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول برای تأمین نیاز شهروندان پس از این حادثه بسیج شده است.

انتهای پیام/پ

]تش سوزی منزل مسکونی در دزفول

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل