کد خبر: ۶۲۹۲۳۸۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
سردار پاکپور در همایش وحدت ارتش و سپاه:

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: سپاه، ارتش و ناجا در مقابل همه توطئه‌ها ایستاده‌اند و نمی‌توانند به وحدت نیرو‌های مسلح ضربه بزند.

هیچ توطئه‌ای نتوانسته به وحدت نیروهای مسلح ضربه بزندگزارش خبرنگار دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش "وحدت با شعار ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی" که در قرارگاه ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد؛ گفت: از تلاش و کوشش امیر حیدری تشکر می‌کنم. وی از زمان آغاز فرماندهی خود در نزاجا تلاش بسیاری برای وحدت دو نیروی زمینی کرد.

وی ادامه داد: توان و آمادگی نظامی‌ها عاملی بازدارنده است. همانطور که این توان را نشان می‌دهیم باید وحدت خود را نیز نشان دهیم. وحدت ما از ابتدای انقلاب وجود داشته و این را در جنگ تحمیلی به همه نشان دادیم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: ما باید علاقه خود به یکدیگر را ابراز کنیم و این ابراز را رسانه ای کنیم. دشمنان انقلاب در تلاشند این دو بازو را از بین ببرند و خدا را شکر تا امروز تمام این نقشه ها بر باد رفته است. هر زمانی که شرایط به گونه ای بود که مشکلی به وجود می آمد؛ نیروهای مسلح در صف نخست مقابله بودند. تاکنون هیچ توطئه ای نتوانسته است در میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران رخنه کند.

پاکپور تصریح کرد: سپاه، ارتش و ناجا تاکنون در مقابل تمام توطئه ها ایستادند، توطئه هایی بعد از انقلاب اسلامی وحدت میان ارتش و سپاه تمامی توطئه ها علیه نظام را بیمه کرده است. عامل وحدت میان سپاه و ارتش امام خمینی(ره) بود.

فرمانده نیروی زمینی سپاه ادامه داد: بعد از انقلاب منافقین شعار انحلال ارتش را سر دادند که امام خمینی(ره) ایستادگی کردند. نظامی‌ها باید آمادگی خود را بالا برده و آن را به رخ دشمن بکشند تا در برآورد خود اشتباه نکنند. اگر اقدامات و مانورهای ما نبود شاید دشمن دچار اشتباه محاسباتی در مورد ما می‌شد.

وی با اشاره به توطئه های آمریکا در غرب آسیا افزود: ما در سوریه و عراق برنامه های آمریکایی‌ها را بر هم زدیم. آنها گروه‌های تروریستی را به وجود آوردند که گریبانگیر خودشان شد. اگر ایران نبود آیا وضعیت منطقه این گونه بود؟ ما در زمین  داعش را زمین‌گیر کردیم نه آمریکاییها. آنها وقتی وجود ما را حس کنند ما را در لیست گروههای تروریستی و تحریمها قرار میدهند.

پاکپور خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها نمی‌خواهند آرامش در منطقه باشد. حال که داعش در حال زوال است مسئله جدایی کردستان عراق را به وجود آوردند تا عراق را دوباره درگیر کنند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: زمانی بود که ما فشنگ اسلحه کلاشینکف نداشتیم و باید به کشورهای دیگر سفر می‌کردیم، اما امروز موشک می‌سازیم و به حد مطلوبی از آمادگی رسیدیم.

انتهای پیام/

 

صحبت های سردار پاکپور در همایش وحدت ارتش و سپاه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر