کد خبر: ۶۳۱۱۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۵
پس ازجلسه بررسی های سازمان تیم های ملی؛

حسن تفتیان آخرین اظهار نظرات و برآیند نشست با سازمان تیم های ملی را به صورت مفصل عنوان کرد.

به گزارش  گروه ورزش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، مدتی پس از پایان بازی های داخل سالن ترکمنستان صحبت هایی مبنی بر نبود رضایت حسن تفتیان مطرح می شد که در نهایت سازمان تیم های ملی بر آن شد با برگزاری نشستی به صحبت های انجام شده و مسائلی که از جانب او در رسانه ها نقل شده بود بررسی کند که در پایان این جلسه نتیجه رضایت بخشی برای هر دو طرف نیز حاصل شد.

 تفتیان پس از پایان این جلسه در جمع بندی مسائل مطرح شده در گفت و گو با روابط عمومی اظهار کرد:«جلسه مفصلی بود و به تمام موضوعاتی كه بايد به آنها اشاره می شد پرداختيم که مهمترين بازخورد این جلسه آرامش بين ورزشكار و فدراسيون بود. همانطوری که با حمایت کامل فدراسیون در مسابقات قهرمانی آسیا و بازی های داخل سالن آسیا موفقیت درخشانی نصیب دو و میدانی ایران شد انتظار می رود حمايت صد در صد و بيش از پيش فدراسيون از برنامه های پيش رو تا بازی های آسيایی و همینطور تلاش من، موفقیت دو و میدانی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا نیز حاصل شود.»

 موضوع بعدی که به آن اشاره داشت برخی ادعاهایی بود که در رسانه ها از قول تفتیان مطرح می شد که تفتیان در واکنش به آنها افزود: « در ادامه علی رغم اظهاراتی كه از سوی من مبنی بر نقش نداشتن فدراسيون در موفقيت های اخيرم عنوان شده بود به صحبت نشستیم و همگی در جلسه اذعان داشتیم که هر موفقیتی که در هر زمینه ای به دست می آید حاصل یک کار گروهی است و افراد زیادی باید دست به دست هم دهند تا یک اتفاق بزرگ رخ دهد. من در شرایطی بودم که انتقاداتی داشتم اما هیچ وقت نمی توان گفت فدراسیون در موفقیت های من و سایر ورزشکاران نقشی نداشته است. از حمایت هایی که برای جذب مربی خارجی شد، برگزاری اردوهای خارجی در کمپ پاریس اردوهای داخلی در تهران و مشهد و پرداخت به موقع حقوق مربی خارجی، نتایج مطلوبی که در کسب شد و پرداخت پاداش 50 میلیون تومانی برای برندگان مدال طلا که به موقع انجام شد نقش حمایت فدراسیون را نشان می دهد و من این مساله را اصلا نمی پذیرم که فدراسیون در موفقیت های من و سایر ورزشکاران نقشی نداشته است.»

 وی در پایان تصریح کرد:« نقش رئیس فدراسیون از حمایت ها گرفته تا مدیریت در حواشی و جذب منابع مسئله مهمی است که به عنوان پدر یک خانواده در دو و میدانی ایران کار دشواری است. با توجه به گذشت 2 سال از مدیریت کیهانی در دو ومیدانی ایران عملکرد مطلوبی از ایشان شاهد بوده ایم. البته هر مجموعه ای نقاط ضعف و قوتی دارد ولی مهم تر از همه حس همدلی در خانواده دو و میدانی ایران است که امیدوارم این حس با درایت رئیس فدراسیون و موفقیت هایی که با یاری خدا و تلاش من در آینده نزدیک حاصل خواهد شد، مهر تائیدی برعملکرد همه اعضای خانواده بزرگ دو و میدانی ایران باشد.»

انتهای پیام/

اظهارات تفتیان درباره فدراسیون دو و میدانی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر