کد خبر: ۶۳۱۳۷۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۶

بنا بر سیاست جدید فدراسیون،مسابقات کشتی پهلوانی در رقابت های بین المللی جام روز کودک و جام شاهد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام های روز جهانی کودک در رده سنی نونهالان روزهای 30 آبان و اول آذرماه و 3 و 4 آذرماه در شهرستان کرج و مسابقات کشتی فرنگی و آزاد جام شاهد در رده سنی جوانان روزهای 7 و 8 و 10و 11 آذرماه در شهرستان سیرجان استان کرمان برگزار می شود.

به منظور نمایش کشتی پهلوانی برای عموم مردم و شرکت کنندگان داخلی و خارجی، مسابقات تیم به تیم بین تیم های اول، دوم و سوم، چهارم رقابت های قهرمانی کشور پهلوانی نوجوانان و جوانان در این مسابقات برگزار می شود.
برنامه برگزاری این رقابت ها به شرح زیر است:

1- مسابقه بین تیم های استان های مازندران و لرستان (تیم های اول و دوم رقابت های قهرمانی کشور در مشهد- سال 95) در مسابقات کشتی آزاد جام کوک روزهای 30 آبان و اول آذرماه.

2- مسابقه بین تیم های استان های تهران و گلستان (تیم های سوم و چهارم رقابت های قهرمانی کشور در مشهد- سال 95) در مسابقات کشتی فرنگی جام کودک روزهای 3 و 4 آذرماه.

3- مسابقه بین تیم های استان های استا نهای خراسان شمالی و تهران (تیم های سوم و چارم رقابت های قهرمانی کشور در مشهد- سال 95) در مسابقات کشتی فرنگی جام شاهد روزهای 7 و 8 آذرماه. 

4- مسابقه بین تیم های خراسان رضوی و مازندران (تیم های اول و دوم رقابت های قهرمانی کشور در مشهد – سال 95) در مسابقات کشتی آزاد جام شاهد روزهای 10 و 11 آذرماه.

انتهای پیام/

نمایش کشتی پهلوانی در جام های روز جهانی کودک و شاهد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل