کد خبر: ۶۳۱۴۱۵۵
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۰
یزدی زاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران گفت: با توجه به پایین بودن میزان بهره‌وری در کشور، کارخانه‌های فولاد برای سوددهی بالاتر باید هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش دهند.

بیکار کردن کارگران کارخانه های فولاد،منطقی نیستمنصور یزدی زاده مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: با توجه به پایین بودن میزان بهره‌وری در کشور، کارخانه‌های فولاد برای سوددهی بالاتر، باید هزینه‌های خود را تا حد امکان کاهش دهند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا کارخانه های فولاد بخشی از نیروی کاری را که به آنها تحمیل شده، تعدیل نمی‌کنند، بیان کرد:  نمی توانیم خیلی راحت  بگوییم که درصدی از نیروهای شاغل کارخانه های فولاد را بیکار کنیم، ما نسبت به اشتغال و تامین معاش مردم موظف هستیم.

یزدی زاده با بیان اینکه مشکلات بی‌شماری در افزایش بیکاران در جامعه وجود دارد، تصریح کرد: به جای اینکه در ابتدا به سراغ بیکار کردن کارگران کارخانه برویم، باید ابتدا بهره وری کار و ماشین آلات را ارتقا داده تا در نهایت بتوانیم با افزایش رونق تولید ، مشکلات مربوط به بار نیروی انسانی را جبران کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در خاتمه تاکید کرد:کارخانه های خصولتی فولاد بر اساس قوانین کشور کار می‌کنند و از دایره وظایف خود خارج نمی شوند.

انتهای پیام/

میزان بهره‌وری در کشور پایین است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر