کد خبر: ۶۳۲۰۰۵۵
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب ایلام با اشاره به اینکه در اثر زمین لرزه شب گذشته 10 حلقه چاه دچار خسارت شدند، گفت: با تلاش گروه های کنترل و اجرایی این شرکت اختلال ایجاد شده در شبکه های آبرسانی برخی مناطق استان (گل آلود شدن آب) در حال رفع شدن است.

اختلال در شبکه آبرسانی بزودی رفع می شود

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام  ؛ داراب بیرانوندی گفت : بدنبال وقوع زلزله شب گذشته در استان گروه های حوادث و اتفاقات این شرکت در نقاط مختلف شهر بازدیدهای میدانی داشته و در جهت رفع مشکل آب در برخی از مناطق اهتمام ویژه دارند.


وی افزود: در اثر زلزله دیشب خساراتی به چاه های آب وارد و باعث گل آلود شدن آب تعدادی از چاه ها در استان شده است که با تلاش عوامل امدادی تا ساعات آینده کدورت آب آنها مرتفع خواهد شد.


مدیرعامل آبفای استان ایلام تاکید کرد: در سطح شهرستان های ایلام، آبدانان ، مهران، ایوان و سرابله تعداد 10 حلقه چاه آسیب دیده اند که باعث گل آلود شدن آب در برخی از این مناطق شده اند.


بیرانوندی افزود : از ساعات اولیه وقوع زلزله گروه های حوادث و اتفاقات در حال رفع مشکل هستند و تا این لحظه مشکل خاصی وجود ندارد.


وی افزود: با توجه به اینکه خساراتی به برخی از مناطق استان کرمانشاه نیز بوجود آمده است این شرکت هفت دستگاه تانکر جهت آبرسانی به مناطق زلزله زده به آن استان اعزام کرده است.

 

انتهای پیام/ه

 

آسیب زلزله به 10 حلقه چاه آب در ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر