کد خبر: ۶۳۲۰۳۴۹
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴

همزمان با دهه آخر صفر قرارگاه رسانه ای معین الضعفاء(ع) در بارگاه منور امام رضا(ع) راه اندازی شد.

راه اندازی قرارگاه رسانه ای معین الضعفاء(ع) در حرم مطهر رضویمحمد امین توکلی زاده مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی در نشست تشریح برنامه های دهه آخر صفر گفت: حضور اهالی رسانه در حرم مطهر رضوی همیشه به دلیل ازدحام و کثرت جمعیت با دشواری روبه رو بوده است، لذا آستان قدس رضوی در راستای خدمت رسانی و تسهیل فرایند اطلاع رسانی توسط اصحاب رسانه در ایام پایانی ماه صفر قرارگاه فرهنگی رسانه ای معین الضعفاء(ع) را در صحن جامع رضوی محل اداره ارتباطات مردمی راه اندازی کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت های رسانه ای بارگاه منور رضوی، گفت: در این قرارگاه نمایندگانی از خبرگزاری ها، مطبوعات، صدا و سیما و اتحادیه رادیو و تلویزیون حضور دارند.

مدیرکل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی با بیان اینکه به منظور تسهیل در انجام کارها در مجموعه قرارگاه معین الضعفاء(ع) تقسیم بندی هایی در بین فعالان فرهنگی صورت گرفته است، افزود: فعالیت اصحاب رسانه حاضر در حرم مطهر رضوی با رویکرد خادمی امام رضا(ع) و پوشش وقایعی که در ظرف زمانی کوتاه اما با حجم گسترده صورت می گیرد، انجام می شود.

توکلی زاده افزود: عده ای از همکاران در قرارگاه فرهنگی رسانه ای مشغول خدمت رسانی به نمایندگان رسانه ها هستند و امکاناتی هم از سوی آستان قدس رضوی برای ارسال خبر مهیا شده است تا بتوانند اخبار حرم مطهر و برنامه هایی که در این بارگاه منور صورت می گیرد، به خوبی پوشش دهند.

وی گفت: همچنین در صحن انقلاب در محل اداره خبر و رسانه  جمعی از همکاران برای خدمت رسانی مستقر هستند. ما در این مراکز میزبان رسانه ها خواهیم بود و امکاناتی برای ارسال خبر در اختیار خبرنگاران قرار خواهیم داد تا بتوانند اخبار و برنامه های بارگاه منور امام هشتم(ع) را به اطلاع عموم مردم برسانند.

انتهای پیام// م.م

تشریح فعالیت‌های قرارگاه رسانه‌ای معین الضعفاء(ع)

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر