کد خبر: ۶۳۲۰۳۸۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
حاجی دلیگانی در نطق میان دستور:

نماینده مردم شاهین‌شهر گفت:‌ رئیس جمهور باید با تکیه بر اراده خود و استفاده از ظرفیت‌های کشور در جهت رفع مشکلات کشور اقدامی عاجل به عمل آورد.

رئیس جمهور در جهت رفع مشکلات کشور اقدامی عاجل به عمل آوردبه گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در نطق میان دستور و در صحن علنی مجلس اظهار کرد: ما نمی‌توانیم با سران فتنه و اشخاصی که علیه نظام فتنه گران را به خیابان کشاندند، وحدت کنیم.

وی افزود: آنها باید توبه و از مردم عذرخواهی کنند در این صورت مردم نیز آنها را خواهند پذیرفت. آقای رئیس جمهور به گزارش کنندگان دستگاه ‌های اجرایی و نظارتی خود اعتماد نکنید.

حاجی‌دلیگانی تصریح کرد: از شما انتظار دارم افرادی را میان مردم بفرستید تا از نزدیک ببینند و مشکلات مردم را بررسی کنند و به شما گزارش دهند چرا که هر روز شاهد تعطیلی واحدهای تولیدی هستیم.

نماینده مردم شاهین‌شهر بیان کرد:‌ رئیس جمهور باید با تکیه بر اراده خود و استفاده از ظرفیت‌های کشور در جهت رفع مشکلات کشور اقدامی عاجل به عمل آورد.

وی ادامه داد: آقای روحانی شما وعده دادید که زاینده رود پر از آب می‌شود وزیر کشور را به همراه اعضای مدیریت بحران به استان اصفهان بفرستید تا این مشکل را بررسی کنند چرا که حتی آب شرب مردم در معرض تهدید قرار دارد.

حاجی‌دلیگانی تأکید کرد: آیا می‌دانید وزارت نیرو و نفت در چند ماه اخیر نرخ آب، گاز و برق را افزایش داده‌اند؟ اگر مطلع هستید چرا اجازه می‌دهید که تورم توسط خود دولت سه رقمی شود؟

نماینده مردم شاهین‌شهر گفت: مسئولان باید بدانند که خواسته یا ناخواسته در حال اضافه کردن به اموال اقشار مرفه جامعه و کاستن نقدینگی از جیب اشخاص متوسط جامعه هستیم، باید بدانیم که اشخاص متوسط در حال پیوستن به فقرا هستند لذا لازم است با استفاده از ظرفیت‌های کشور شیوه خود را در اداره کشور تغییر دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من به نمایندگی از مردم ایران خطاب به کسانی که می‌خواهند مردم شریف ایران را از نظام جمهوری اسلامی ناامید کنند می‌گویم که کور خوانده‌اید افراد دلسوز انقلاب نخواهند گذاشت مردم ناامید شوند.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر