کد خبر: ۶۳۲۰۴۹۰
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
یزدانی:

معاون شهردار تهران از ارسال 40 هزار پتو و 2 کانتینر مواد غذایی به سر پل ذهاب توسط شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: بلافاصله بعد از وقوع زلزله شب گذشته در مناطق غربی کشور، شهردار تهران طی تماس تلفنی با مسئولان استانی اطلاعات کامل را دریافت و هماهنگی های لازم را انجام داد.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران افزود: شهرداری تهران با تمامی مسئولان ذی ربط از جمله استاندار کرمانشاه، معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، مدیرکل دفتر فنی استانداری کرمانشاه، ستاد حوادث استان و همچنین رئیس سازمان مدیریت بحران کشور همکاری داشته و در جریان آخرین اقدامات قرار گرفت.

وی با اشاره به ارسال 40 هزار پتو و 2 کانتینر مواد غذایی به سر پل ذهاب ادامه داد:صادقی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بلافاصله بعد از وقوع زلزله به عنوان نماینده شهرداری تهران در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور شرکت کرد. همچنین با مسئولیت ستاد مدیریت بحران شهر تهران یک نماینده از ستاد بحران، یک نماینده از آتش نشانی تهران، یک نماینده از پشتیبانی و خدمات شهری و به همراه چند نفر از نیروی شهر سالم برای بررسی به محل اعزام شدند.

یزدانی با اشاره به اعزام تجهیزات مورد نیاز از سوی شهرداری تهران به مناطق زلزله زده تصریح کرد: 2 تریلی آب معدنی، 4 آمبولانس شهر سالم، 2 کانتینر موادغذایی، 10 آمبولانس از بهشت زهرا، 160 چشمه سرویس بهداشتی، 4 دستگاه بیل مکانیکی، 40 هزار پتو و همچنین چادر گروهی به محل ارسال شد.

وی با بیان اینکه اورژانس شرکت شهر سالم با هماهنگی وزارت بهداشت با تمامی امکانات در محل حاضر می شوند، ادامه داد: داروهایی همچون سرم، آنتی بیوتیک و داروهای ضد کزاز، اعصاب و روان به سرپل ذهاب ارسال شدند.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران خاطر نشان کرد: یک اکیپ آتش نشانی به همراه وسایل ضروری و سبک همچون قیچی و وسایل آهن بری جهت آواربرداری اعزام شدند که تمامی این اعزام ها با هماهنگی استاندارکرمانشاه و معاون عمرانی و حوادث استانداری و شهردار سرپل ذهاب انجام شده است که در نهایت تا 5 عصر امروز وسایل به محل حادثه می رسند.

 

اعزام 25 دستگاه تریلر و کامیون حاوی مواد غذایی و پتو به مناطق زلزله زده


به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛سمیع الله حسینی مکارم ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به بازماندگان زلزله شب گذشته در استان‌های کرمانشاه و ایلام گفت: با توجه به لزوم کمک رسانی به مردم آسیب دیده، 25 دستگاه تریلر و کامیون حاوی هزاران تخته پتو، مواد غذایی، غذای آماده و آب معدنی توسط شهرداری تهران به مناطق زلزله زده ارسال شد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران ادامه داد:شهرداری تهران حداکثر توان خود را برای امداد و خدمات رسانی به مردم زلزله زده غرب کشور انجام خواهد داد.

 

500 چادر امدادی و 5 چادر سفید درمانگاهی به سرپل ذهاب ارسال شد


احمد صادقی رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران  در جلسه ستاد مدیریت بحران کشور گفت: شب گذشته بلافاصله پس از وقوع زلزله در مناطق غربی کشور جلسه ستاد مدیریت بحران کشور به مدیریت نجار، رئیس ستاد برگزار شد و در همان زمان یک تیم ارزیاب از سوی ستاد به مناطق زلزله زده اعزام شدند.

وی با بیان اینکه صبح امروز وزیر کشور در مناطق زلزله زده حضور یافت، افزود: بر این اساس مصوب شد که استان های همجوار به تمامی درخواست ها و نیازهای استان کرمانشاه پاسخ دهند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تاکید کرد: شهرداری تهران در جلسه شب گذشته ستاد مدیریت بحران کشور برای نیروهای پشتیبانی، امدادی، تیم های آواربرداری و کمک های غذایی اعلام آمادگی کرد.

وی با اشاره به ارسال چندین کانتینر موادغذایی و امدادی به سر پل ذهاب در پایان خاطر نشان کرد: در حاضر 500 چادر امدادی و 5 چادر سفید درمانگاهی به سرپل ذهاب ارسال شده است و در صورت نیاز بیشتر و درخواست وزارت کشور این آمادگی را داریم تا ملزومات بیشتری را به مناطق زلزله زده اعزام کنیم.

انتهای پیام/

ارسال کمک های غذایی به کرمانشاه توسط شهرداری تهران 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر