کد خبر: ۶۳۲۰۶۶۰
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

2 میلیارد تومان تسهیلات به رفع موانع تولید به اردبیل ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، شاپور ابری رئیس پست بانک استان اردبیل افزود: یکی از اولویت‌های اساسی پست بانک استان ارائه تسهیلات کم‌بهره به واحدهای تولیدی و فناوری است که در این زمینه برنامه‌ریزی شده تسهیلات کم‌بهره به واحدهای فناوری و کشاورزی در اردبیل اختصاص می‌یابد.

وی با اشاره به این که تسهیلات ارائه شده به بخش‌های کشاورزی توسط پست بانک با نرخ 10 درصد است افزود: این تسهیلات ما بین 50 تا 150 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که کشاورزان می‌توانند با ارائه طرح‌هایشان از این طرح تسهیلاتی استفاده کنند.

رئیس پست بانک استان اردبیل از ارائه 2 میلیارد تومان تسهیلات به رفع موانع تولید به اردبیل خبر داد و بیان کرد: با ارائه تسهیلات بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی حل شده و این واحدها نقش مهمی در رونق تولید ایفا کرده‌اند.

ابری بیان کرد: در حال حاضر برنامه‌ریزی شده به دو پروژه بزرگ در اردبیل 12 میلیارد تومان تسهیلات ارائه شود که با ارائه این تسهلات و راه‌اندازی واحدهای تولیدی برای 420 نفر اشتغال ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به پرداخت تسهبلات 2 میلیارد تومانی به بخش کشاورزی اردبیل بیان کرد: این تسهیلات در راستای خرید ماشین‌آلات مکانیزه، طرح‌های تامین و تصفیه آب و افزایش بهره‌وری مصرف آب پرداخت می‌شود.

رئیس پست بانک استان اردبیل از امضای تفاهم‌نامه بین پست بانک و پارک علم و فناوری برای حمایت از واحدهای فناوری در استان خبر داد و اظهار کرد: این تفاهم‌نامه می‌تواند گام بزرگی در فعال‌سازی واحدهای علم و فناوری بردارد.

ابری از فعالیت 211 شعبه پست بانک خبر داد و  افزود: هم‌اکنون شعبات پست بانک در مناطق دورافتاده نیز از جمله پرداخت یارانه، پرداخت سهام و توسعه خدمات بانکداری خدمات‌رسانی می‌کند.

 

انتهای پیام/ع

فعالیت 211 شعبه پست بانک در استان اردبیل

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر