کد خبر: ۶۳۲۱۹۶۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
رییس پلیس راه استان کرمانشاه:

رییس پلیس راه استان کرمانشاه از ممنوعیت تردد خودرو‌های سنگین و خودروی افراد متفرقه در محور اسلام آبادغرب-سرپل ذهاب خبر داد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛سرهنگ مراد حیدریرییس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در محور‌های منتهی به مناطق زلزله زده استان، گفت: هم اکنون پرترددترین محور، محور اسلام‌آباد غرب-سرپل ذهاب است که در این زمینه محدودیت‌های ترافیکی در این مسیر اعمال کردیم.

وی با اشاره به استقرار ۳۰ اکیپ پلیس راه در این محور، افزود: هم اکنون تردد خودرو‌های سنگین و همچنین تردد خودرو‌های افراد متفرقه در محور اسلام آبادغرب-سرپل ذهاب ممنوع است.

حیدری تصریح کرد: تنها خودرو‌های سنگینی در این مسیر اجازه تردد دارند که حامل اقلام کمکی باشند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: خودرو‌های سنگینی که قصد رفتن به مرز پرویزخان را دارند نیز باید از اسلام آباد غرب به سمت گیلانغرب حرکت کرده و از آنجا به سمت مرز پرویزخان بروند.

وی افزود: همچنین از تردد خودرو‌های متفرقه در محور اسلام آباد غرب به سمت سرپل ذهاب جلوگیری می‌شود.

حیدری با بیان اینکه پلیس متوجه نیت خیرخواهانه مردم در امر امدادرسانی هست، گفت: درخواست ما از شهروندان این است که اجازه دهند افرادی که برای امدادرسانی سازمان یافته اند، کار خود را انجام دهند.

وی افزود: شلوغی مسیر در کار امدادرسانی و انتقال مجروحین و کمک‌ها اختلال ایجاد می‌کند و از مردم می‌خواهیم با درک این موضوع اجازه دهند نیرو‌های امدادی کار خود را به سرعت انجام دهند.

حیدری با بیان اینکه تمامی مسیر‌های اصلی و روستایی در مناطق زلزله زده باز است، گفت: هیچ انسدادی در راه‌ها نداریم و ترافیک نیز هم اکنون نیمه سنگین و روان است.

انتهای پیام/پ

ممنوعیت تردد خودرو‌های سنگین در محور اسلام‌آباد غرب - سرپل‌ذهاب

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل