کد خبر: ۶۳۲۲۱۰۳
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲

فرماندار شهرستان بیله‌سوار از پرداخت 70 درصدی مطالبات گندمکاران شهرستان بیله‌سوار خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، آرام حلیم، فرماندار شهرستان بیله‌سوار با اشاره به اینکه 200 هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان خریداری شده بود اظهار کرد: 70 درصد مطالبات گندمکاران شهرستان بیله‌سوار پرداخت شده است.

وی افزود: مجموع گندم خریداری شده در شهرستان بیله‌سوار 270میلیارد تومان می‌باشد که از این مبلغ 180میلیارد تومان پرداخت شده است و از 30درصد مبلغ باقی مانده نیز 70درصد مطالبات کشاورزان جهت انجام و خرید امورات کشت پاییزه و نهاده‌های کشاورزی توسط بانک کشاورزی پرداخت می‌شود.

فرماندار بیله‌سوار ‏عنوان کرد: از 30درصد مطالبات کشاورزان تاکنون حدود 2 هزار نفر به بانک کشاورزی شهرستان بیله‌سوار مراجعه و درخواست مطالبات گندم کرده‌اند که تاکنون حدود 40میلیارد تومان نیز از این طریق به کشاورزان پرداخت شده است.

حلیم با اشاره به اینکه تاخیر در پرداخت بهاء گندم کشاورزان مربوط به بحث شهرستانی و استانی نیست گفت: تاخیر در بهاء گندم کشاورزان یک بحث کشوری است و با توجه به اظهارات رئیس برنامه و بودجه کشور، تمامی مطالبات گندمکاران تا پایان آبان ماه پرداخت خواهد شد.

وی اظهار کرد: با توجه به باران رحمت در شهرستان و بارش 100میلی متری، بیش  از 90درصد کشت پاییزه در شهرستان توسط کشاورزان انجام شده است و 78هزار هکتار از اراضی شهرستان در سال زراعی جاری به کشت گندم اختصاص یافته است .

انتهای پیام/ح

خرید 270 میلیارد تومان گندم در شهرستان بیله سوار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر