کد خبر: ۶۳۲۲۲۰۵
گروه : اردبیل » اردبیل
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی اردبیل؛

معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از برگزاری سمینار تخصصی فرصت های سرمایه گذاری در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، عسگر سنگی، معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: این سمینار با هدف معرفی و تبیین فرصت های سرمایه گذاری و ارائه راهکارهای توسعه صنعت گردشگری برگزار می شود.

وی افزود: آشنایی با اصول و مبانی سرمایه گذاری در صنعت گردشگری، معرفی مزیت ها و فرصت های سرمایه گذاری و ارائه اطلاعات، مشوق ها و بسته های سرمایه گذاری و تبادل نظر، طرح ایده ها و پیشنهادات از اهداف این سمینار یک روزه است.

سنگی با اشاره به دعوت از اقشار مختلف جهت حضور در این سمینار اضافه کرد: از جمله مسئولان ارشد استانی، فعالان بخش گردشگری، سرمایه گذاران صنعت گردشگری استان، دانشجویان و پژوهشگران علاقه مند به بخش گردشگری، نمایندگان تشکل های مردم نهاد مرتبط با صنعت گردشگری و اعضای اتاق بازرگانی به همراه اعضای کمیسیون گردشگری اتاق مدعوین این سیمنار هستند.

وی با تاکید به اینکه گردشگری از محورهای توسعه استان محسوب می شود، بیان داشت: برای حمایت از سرمایه گذاری در این حوزه تسهیلات یارانه دار پیش بینی شده و محدودیتی در معرفی متقاضیان نداریم.               

انتهای پیام/ح

گردشگری از محورهای توسعه استان اردبیل محسوب می شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر