کد خبر: ۶۳۲۲۳۶۶
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان از راه‌اندازی کمیته ساماندهی پسماندهای ساختمانی خبر داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان  ، اسمعیل جهانشاهی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان با اشاره به تعیین سه محل مجاز برای تخلیه پسماندهای ساختمانی در سرآسیاب، جاده کوهپایه و جاده اختیارآباد افزود: جاده جوپاری طبق اطلاع رسانی قبلی غیرمجاز عنوان شده و تخلیه پسماندهای ساختمانی در این محل غیرقانونی است.
وی با اشاره به راه‌اندازی کمیته ساماندهی پسماندهای ساختمانی، خاطرنشان کرد: با تصویب و ابلاغ شیوه نامه ساماندهی پسماندهای ساختمانی از سوی وزارت کشور، این کمیته زیر نظر مدیریت پسماند شهرداری کرمان تشکیل شد.
جهانشاهی با بیان این که مالکان ماشین آلات سنگین باید در سامانه مربوط ثبت نام کرده و کارت عضویت دریافت کنند تاکید کرد: بر اساس این شیوه نامه، تمامی ماشین آلات حفار و حمال پسماندهای ساختمانی در کمیته ساماندهی ثبت نام کرده و برای تردد، کارت عضویت دریافت کنند.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان با اشاره به لزوم حفظ محیط زیست حاشیه شهر گفت: شهروندان برای حمل و جمع‌آوری و یا ارائه گزارش تخلیه غیرمجاز پسماندهای ساختمانی با 137 تماس بگیرند.
جهانشاهی ضمن تقدیر از پلیس راهور اظهار داشت: در صورت همکاری ماموران راهنمایی و رانندگی، از تردد خودروهای سنگین فاقد کارت عضویت کمیته پسماندهای ساختمانی جلوگیری می‌شود.

انتهای پیام/ی

تخیله غیرمجاز پسماندهای ساختمانی را گزارش دهید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر