کد خبر: ۶۳۲۲۴۷۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸
میرزاکریمی خبر داد

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران از کشف و ضبط شاخ یک راس کل وحشی و یک بره قوچ وحشی زنده در دونقطه از سطح شهر تهران خبر داد.

کشف یک بره قوچ وحشی زنده در تهران/ متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوندبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، نقی میرزا کریمی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به ارسال گزارشی از همیاران محیط زیست مبنی بر نگهداری غیرمجاز حیات وحش در دو نقطه از شهر تهران اظهار کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضایی و دریافت مجوزهای لازم صبح امروز ماموران یگان حفاظت با ورود به محل، این منازل را بازرسی کردند.

وی با اشاره به اینکه مأموران در بازرسی از این منازل شاخ یک رأس کل وحشی به همراه یک قبضه سلاح شکاری ساچمه زنی و یک بره قوچ وحشی زنده را کشف و ضبط کردند، افزود: بره قوچ وحشی در وضعیت نامناسبی نگهداری می شد که این حیوان برای تیمار و انجام اقدامات کنترلی به کلینیک حیات وحش پارک پردیسان منتقل شده است.

میرزاکریمی با بیان اینکه ضرر و زیان وارده به محیط زیست برای هر کدام از این موارد برابر با ۱۰ میلیون تومان است، تصریح کرد: متخلفان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

لازم به ذکر است؛ شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی موضوع را سریعا به شماره تلفن 77359564 و یا سامانه پیامکی 50004044 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل