کد خبر: ۶۳۵۰۰۷۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
کمبود امکانات جاده ای؛

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله از نداشتن انبارشن ونمک در راهدارخانه کاکارضا خبردادوگفت:انبار این راهدارخانه سال گذشته به علت فرسودگی تخریب شد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ محسن ملکی  رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله با اشاره به کمبود‌های این بخش برای مقابله با برف و سرمای زمستان اظهار داشت: شهرستان سلسله در مجموع دارای سه راهدارخانه الشتر، کاکارضا و بیرانشهر است که به ترتیب دارای ۱۶، ۷ و ۶ نفر نیرو هستند.

وی با اشاره به اینکه راهداری سلسله ۱۵۰۰ تن شن و ماسه و ۶۰۰ تن نمک برای فصل سرما دپو کرده است عنوان کرد: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله در مجموع دارای ۱۴ دستگاه سبک و سنگین برف روبی است که متاسفانه اکثر این ماشین آلات فرسوده است و برای انجام عملیات برف روبی حداقل به ۳ دستگاه ماشین برف روب دیگر نیازمند هستیم.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله با اشاره به اینکه وسعت حوزه‌های برف گیر شهرستان سلسله ۶۰۰ کیلومتر است خاطرنشان کرد: ۳ عدد تراکتور برف روب شخصی برای مسیر‌های روستایی نیز اجاره و برای محور قلایی که مسیر برفگیری است نیز یک عدد بولدوزر مستقر شده است.

ملکی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳۰۰۰ کیلومتر عملیات برف روبی در سطح شهرستان سلسله انجام شد تصریح کرد: در حال حاضر یکی از مشکلات راهداری سلسله نداشتن انبار شن و نمک در راهدارخانه کاکارضا است، انبار این راهدارخانه سال گذشته به علت فرسودگی تخریب شد که در حال حاضر تنها عملیات فونداسیون آن اجرا شده است.

وی افزود: طول حوزه این راهدارخانه از ابتدا تا انتها تقریبا ۸۰ کیلومتر است و در هنگام بارش برف برای عملیات برف روبی، ماشین آلات باید برای بارگیری شن و نمک به مرکز الشتر مراجعه کنند که کار بسیار دشواری است و ممکن است در جاده گیر کنند.

ملکی اظهار امیدواری کرد که با همت مسئولان تا قبل از بارش برف در شهرستان، انبار راهدارخانه کاکارضا تکمیل و بهره برداری شود.

انتهای پیام/م

کمبود امکانات جاده‌های شهرستان سلسله را هنگام بارش برف دچار مشکل می‌کند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر