کد خبر: ۶۳۵۰۰۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
دانشگاه لرستان؛

رئیس دانشگاه لرستان گفت: بخشی از اراضی متعلق به مسکن مهر استان به دانشگاه لرستان اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ خسرو عزیزی  رئیس دانشگاه لرستان اظهار داشت: در دولت تدبیر ۳۰ هزار متر مربع، ساختمان در دانشگاه لرستان ساخته شد.

وی با اشاره به ساخت ساختمان مرکزی این دانشگاه افزود: با وجود اینکه بیش از ۴۰ سال است که دانشگاه لرستان قدمت دارد، اما پیش از دولت تدبیر این دانشگاه فاقد ساختمان مرکزی بود و این در حالی است که امروز توانستیم، ساختمان مرکزی آن را ساخته و استفاده کنیم.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: همچنین ۸ هزار هکتار از ساختمان‌های گفته شده به بهره‌برداری رسیده و ۱۰ هزار هکتار دیگر‌نیز تا پایان امسال و یا دهه فجر تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

عزیزی با بیان اینکه ۱۸ هکتار از اراضی متعلق به مسکن مهر نیز به دانشگاه لرستان اختصاص یافت عنوان کرد: از نظر خوابگاه نیز هیچ مشکلی نداریم و هیچ دانشجوی خواهر متقاضی خوابگاه در دانشگاه وجود ندارد که به او خوابگاه نداده باشیم.

وی با تاکید براینکه استکبارستیزی، روشنگری، ژرف‌اندیشی خصوصیات حرکت‌های دانشجویی است خاطرنشان کرد: دانشجویان میراث گران‌بهای هستند که مایه رشد و ارتقا جریان‌های فکری، سیاسی و دانشجویی است که باید پاس داشته شوند.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: قرار داشتن دانشجویان در خط امام و رهبری امروز نشان می‌دهد که دانشجویان حرکت انقلابی دارند و این درحالی است که جان‌مایه حرکت‌های دانشجویی، مهربانی، صمیمیت و رافت با یکدیگر و آشتی‌ناپذیری و قاطعیت در مقابل دشمنان ملت بزرگ اسلامی است.

انتهای پیام/م

بخشی از اراضی مسکن مهر به دانشگاه لرستان اختصاص یافت

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل