کد خبر: ۶۳۵۰۳۸۵
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸

معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت: اولویت پرداخت تسهیلات زودبازده به بانوان کارآفرین است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان؛ولی اله حیاتی معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر در آیین گشایش نخستین نمایشگاه دستاوردهای جوانان کارآفرین خرمشهر و آبادان ، مهمترین دغدغه دولت را معضل بیکاری دانست و گفت: دولت برنامه های متنوعی برای ایجاد اشتغال و راه اندازی کارگاه های زودبازده و کارآفرین تدارک دیده است.

وی افزود: از کارگاه هایی که اشتغال زودبازده داشته و و کارآیی خود را نشان می دهند حمایت کرده و خط اعتباری ویژه ای برای آنها در نظر گرفته می شود.

حیاتی با بیان اینکه کارآفرینان هر کدام که نیاز به تسهیلات دارند به فرمانداری مراجعه کنند، گفت: فرمانداری خرمشهر برای پیگیری و معرفی جوانان کارآفرین برای دریافت تسهیلات آمادگی دارد.

وی از راه اندازی بازارچه بانوان خرمشهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: بانوان کارآفرین می توانند محصولات تولید شده خود را در این بازارچه عرضه کنند.

فرماندار ویژه خرمشهر، به راه اندازی برخی کارگاه های صنعتی در خرمشهر اشاره کرد و گفت: به زودی کارگاه بزرگ صنعتی فولاد کاوه خرمشهر و کارخانه کوک سبز که سال ها متوقف مانده بود، وارد مدار تولید می شود و یکهزار و 500 فرصت شغلی در این شهرستان ایجاد می کند.

وی ادامه داد: امید است شهرهای آبادان و خرمشهر رونق و اشتغال سال های پیش از از جنگ تحمیلی را بدست آوردند.

انتهای پیام /د

بانوان کارآفرین خرمشهر در اولویت پرداخت تسهیلات کارآفرینی هستند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر