کد خبر: ۶۳۵۰۶۲۳
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۶

سایت رسمی فدراسیون جهانی اعلام کرد با گذشت فقط 24 ساعت از شروع فروش بلیط جام جهانی 2018 روسیه، بیش از یک میلیون و 300 هزار بلیط درخواست شد.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،با انجام قرعه کشی جام جهانی 2018 در روز جمعه و مشخص شدن حریفان 32 تیم حاضر در این رقابت ها،هیجان این رویداد معتبر بیش از پیش نزد هواداران فوتبال افزایش یافته است.


سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال،فیفا، روز چهارشنبه (امروز) اعلام کرد، بلیط فروشی رقابت های جام جهانی 2018 از روز پنجم دسامبر (سه شنبه 14 آذر) آغاز شد و طی 24 ساعت بیش از یک میلیون و 300 هزار درخواست بلیت ثبت شد.


بر اساس اعلام فدراسیون بین‌المللی فوتبال، از سراسر جهان در طول 24 ساعت اول، یک میلیون و سیصد و هجده هزار و صد و نه درخواست ثبت شده است و فروش به صورت قرعه کشی و تصادفی تا 31 ژانویه 2018 ادامه دارد.


بیشترین درخواست بلیط از سوی فوتبال دوستان روس ثبت شده است ولی درخواست بلیط از سوی هواداران خارجی نیز بالا است و 35 درصد مجموع درخواست های کنونی را شامل می شود.


هم اکنون طرفداران فوتبال از کشورهای آرژانتین، پرو، مکزیک، ایالات متحده آمریکا، کلمبیا، برزیل، مراکش، مصر، چین و لهستان 10 کشوری هستند که بیشترین درخواست بلیط را داشته اند.


مسابقات فوتبال جام جهانی 2018 بین 14 ژوئن تا 15 ژوئیه در 12 ورزشگاه فوتبال در روسیه برگزار می شود.
انتهای پیام/


میزان بلیط فروشی جام جهانی 2018 در 24 ساعت

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی