کد خبر: ۶۳۵۱۰۲۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵

مسؤل بسیج دانشجویی مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صنعتی فولاد گفت:مرور فراز و نشیب‌های تاریخ انقلاب کشورمان ثابت می‌کند که دانشجویان همواره در بزنگاه‌های سیاسی کشور جریان ساز بودند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رسول کرمی  با اشاره به اهمیت نقش دانشجو در جامعه اظهار کرد: دانشگاه‌ها در کنار فعالیت علمی باید به تریبون مطالبه گری از مسؤولان تبدیل شوند.

وی با بیان اینکه دانشجویان می‌توانند در تصمیم‌گیری‌های کلان در کشورمان نیز اثرگذار باشند، خاطرنشان کرد: مرور فراز و نشیب‌های تاریخ انقلاب کشورمان ثابت می‌کند که دانشجویان همواره در بزنگاه‌های سیاسی کشور جریان ساز بودند و در جهت تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش‌آفرینی کرده‌اند.

مسؤول بسیج دانشجویی مؤسسه آموزش عالی غیرانتفاعی صنعتی فولاد با توجه به هجمه‌های دشمنان نسبت به جوامع دانشجویی تصریح کرد: دشمنان درصدد هستند تا با ایجاد برخی از انحراف‌ها، دانشجویان را از مسیر اصلی خود خارج کنند و پویایی جوامع دانشجویی را برهم بزنند.

وی با تأکید براینکه دانشجویان باید متناسب با نیازهای کشورمان به دنبال انتخاب رشته‌های دانشگاهی باشند افزود: اینکه دانشجویان باید با توجه به اولویت‌های کشورشان در رشته‌های آموزشی مختلف پیش بروند موضوعی غیرقابل‌انکاری است، اما این موضوع نباید موجب غفلت مسؤولان در جهت بهبود وضعیت اشتغال در جامعه شود.

کرمی برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در سطح دانشگاه‌ها را یکی از روش‌های مناسب برای مطالبه‌گری از مسؤولان و جستجو راه‌حل مشکلات جاری کشور دانست و متذکر شد: دانشجویان و اساتید در کرسی‌های آزاداندیشی آزادانه نظرات خودشان را پیرامون موضوع خاصی مطرح می‌کنند و در اینجاست که می‌توان با بهره‌گیری از یک خرد جمعی، به راهکاری مناسب برای حل مشکلات موجود دست‌یافت.

 

انتهای پیام/م

 

دانشگاه‌ها در کنار فعالیت علمی باید به تریبون مطالبه‌گری از مسؤولان تبدیل شوند

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل