کد خبر: ۶۳۵۱۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶

سرپرست شبکه دامپزشکی سرپل ذهاب از حضور تیم های بسیج مهندسی و منابع طبیعی استان های آذربایجان غربی، تهران و مازندران برای درمان دام های مصدوم و بیمار نقاط زلزله زده خبر داد.

به گزارش   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه  ؛  مالک عظیمی  سرپرست شبکه دامپزشکی سرپل ذهاب  از برگزاری جلسه هماهنگی سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور با اداره کل دامپزشکی استان به منظور ایجاد هماهنگی در نحوه کمک رسانی و تعیین خط سیر اکیپ ها خبر داد.

وی افزود: این جلسه با حضور جهانسوز، رئیس سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سازمان بسیج مستضعفین کشور، سردار غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سرهنگ دوست وندی مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، دکتر پرور مدیرکل دامپزشکی استان و تعدادی از بسیجیان استان های آذربایجان غربی، مازندران و تهران، در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.

این مسئول با بیان اینکه در این جلسه نحوه کمک رسانی اکیپ های تخصصی بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کشور به اداره کل دامپزشکی استان در حوزه درمان دام های بیمار و مصدوم بحث شد، افزود: سه تیم از آذربایجان غربی، یک تیم از تهران و یک تیم مازندران در مناطق زلزله زده کار درمان دامهای مصدوم و بیمار را انجام می دهند.

وی با اشاره به اعزام یک تیم از آذربایجان غربی به شهر ازگله و یک تیم دیگر به ثلاث باباجانی، بیان داشت: درهر گروه یک دکتر دامپزشک به عنوان سرگروه هدایت تیم خدمات رسان دامپزشکی را بر عهده دارد.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب بیان  کرد: تیم های مذکور در قالب گروه های ۴ یا ۵ نفره و مجهز به انواع داروها و تجهیزات لازم جهت درمان و معاینه دام ها هستند و از شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب نیز یک نفر به عنوان راهنما آنها را همراهی می کند.

عظیمی با بیان اینکه از سازمان بسیج مهندسی و منابع طبیعی استان های دیگر نیز درخواست می شود نیرو و دامپزشک جهت اقدامات درمانی به مناطق زلزله زده اعزام شوند، گفت: در حال حاضر برنامه ما اتمام کار درمانی در دهستان های دشت ذهاب و پشت تنگ است.

انتهای پیام/ز

 

درمان دام های مصدوم و بیمار در مناطق زلزله زده 

 

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل