کد خبر: ۶۳۵۲۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۶
امام جمعه موقت زاهدان:

امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به اینکه آمریکا دست و پا می‌زند تا رژیم صهیونیستی را تقویت و حفظ کند، گفت: رژیم صهیونیستی به‌زودی نابود و قدس از چنگال جنایتکاران رها می‌شود.

رژیم صهیونیستی به‌زودی نابود و قدس از چنگال جنایتکاران رها می‌شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، حجت‌الاسلام احمد راهداری امام جمعه موقت زاهدان در خطبه‌های نماز جمعه زاهدان با اشاره به یاوه‌گویی اخیر ترامپ درباره انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس، اظهار داشت: رئیس‌جمهور آمریکا با تلاش برای تبدیل قدس شریف به پایتخت رژیم غاصب، خون‌خوار و کودک‌کش صهیونیستی قصد دارد شکست‌های اخیر و ضعف مفرط اسرائیل را جبران کند، اما بدون شک راه به جایی نخواهد برد و در نهایت همانگونه که رهبر معظم انقلاب بیان کردند تا چند سال دیگر اثری از اسرائیل نخواهد بود.

امام جمعه موقت زاهدان با تاکید بر اینکه استکبار جهانی با محوریت آمریکا دست و پا می‌زند تا اسرائیل را تقویت و حفظ کند، گفت: اینگونه اقدامات هرگز راه به جایی نخواهد برد و به یاری خداوند با تحکیم وحدت در جهان اسلام و تقویت محور مقاومت، اسرائیل غاصب به زودی نابود و قدس شریف از چنگال جنایتکاران رها می‌شود.

وی ضمن عرض تبریک به مناسبت ایام هفته وحدت، بر ضرورت تحکیم وحدت در جهان اسلام تاکید کرد و اظهار داشت: جهل از دلایل مهمی است که موجب می‌شود دشمنان وحدت جهان اسلام را تضعیف کنند، چرا که وقتی مسلمانان نسبت به اثرات مطلوب وحدت درک صحیحی داشته و از جهالت دست بردارند، دشمنان اسلام هرگز موفق نمی‌شوند به وحدت مسلمین خدشه وارد کنند.

راهداری با تاکید بر اینکه جهاد با نفس از ارکان مهم تقویت وحدت است، تصریح کرد: اگر منیت‌ها در کشور‌های اسلامی کنار بروند، بدون شک وحدتی ناگسستنی و دشمن‌شکن شکل می‌گیرد که پیروزی دنیای اسلام بر استکبار جهانی را به دنبال خواهد داشت.

امام جمعه موقت زاهدان با اشاره به اینکه ایجاد اختلاف میان مسلمانان شیعه و سنی از نقشه‌های اصلی استکبار جهانی برای ایجاد شکاف در دنیای اسلام است، گفت: همه مسلمانان شیعه و سنی باید با الگوگیری از جوامع موفقی مانند سیستان و بلوچستان، بر اشتراکات تکیه کنند و از تفرقه و اختلاف بپرهیزند تا به وحدت پایدار دست یابند.

وی خاطرنشان کرد: در همین مدت اخیر زمانی که توطئه‌های آمریکا، اسرائیل و دیگر متحدانشان در ماجرای داعش خنثی شد، بلافاصله تلاش کردند تا از طریق ایجاد تفرقه و با طرح بحث تجزیه کردستان عراق نقشه‌های خود را علیه جهان اسلام پیش ببرند که خوشبختانه در پی هوشیاری و وحدت میان مسلمانان منطقه، این نقشه شوم خنثی شد.

انتهای پیام/ع

جهل سبب می‌شود مسلمانان وحدت را درک نکنند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر