کد خبر: ۶۳۵۹۸۹۸
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

مجتمع خیریه توانبخشی «دست‌های مهربان» با اعتبار ۵ میلیارد تومان در مراسمی با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در داراب افتتاح شد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، مجتمع خیریه توانبخشی «دست‌های مهربان» که به همت غلامرضا حاج بهمنی با اعتبار 5 میلیارد تومان ساخته شده بود پیش از ظهر امروز با حضور وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در داراب افتتاح شد.

علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نیز در این مراسم با بیان اینکه جامعه امروز ایران نیازمند همکاری، همراهی و مشارکت همه جانبه مردم است، اظهار داشت: ما باید با استفاده از خرد جمعی و مشارکت اجتماعی به جاماندگان اجتماعی کمک کنیم و این انگاره عمومی را که هر ایرانی مسئول همه ایرانی‌هاست را ترویج دهیم.

وی افزود: رسالت ما مسولیت‌پذیری و پشتیبانی همه جانبه از بی‌سرپرستان، معلولین و محرومین جامعه است که ناخواسته دچار آسیب شده‌اند.

انوشیروان محسنی بند‌پی، رئیس بهزیستی کشور نیز در این مراسم با بیان اینکه رویکرد جامعه و سازمان بهزیستی عدالت محوری و استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای ایجاد فرصت‌های برابر و محقق شدن عدالت است، اظهار داشت: فراگیر و در دسترس کردن خدمات و امکانات بهزیستی، توانمند‌سازی و جامعه‌پذیر کردن افراد جامعه به ویژه جامعه هدف و فراهم کردن زمینه خیر جمعی و ایفای مسئولیت اجتماعی سه محور پیش روی سازمان بهزیستی است.  

وی مسئولیت اجتماعی در برابر کسانی که از فرصت برابر عدالت اجتماعی برخوردار نیستند را مهم دانست و گفت: میزان رشد پروژه‌های بهزیستی در دولت تدبیر و امید نسبت به دوره قبل 200 درصد بوده است.

سید مرتضی موسوی، مدیر کل بهزیستی استان فارس، نیز در این مراسم اظهار داشت: این مجتمع خیرساز به مساحت 5 هزار متر و به زیر بنای 4 هزار متر شامل بخش‌های مختلف از جمله کلینیک خدمات توانبخشی به زیربنای 600 متر در بخش‌های گفتار درمانی، کار درمانی، مشاوره و غیره است.

وی با بیان اینکه بخش خانه کودک و نوجوان (مرکز نگهداری کودک و نوجوان بی‌سرپرست و بد سرپرست) با 9 سوئیت به ظرفیت نگهداری 100 نفر، کارگاه اشتغال‌زایی با ظرفیت 300 نفر شامل خیاطی، قالیبافی و کارگاه سنگ‌های تزئینی از دیگر بخش‌های این مجتمع است، افزود: اعتبار این پروژه بیش از 5 میلیارد تومان است.

غلامرضا بهمنی، خیر سازنده مجتمع دست‌های مهربان نیز در آیین افتتاح این پروژه گفت: پس از شکر خدا اعتراف می‌کنم که به با صبر، استقامت وکمک همه شما به ویژه همسر و پسرانم در این وانفسای مادی‌گرایی به آرزوی دیرینه خود و خانواده‌ام رسیدم و تنها خواسته‌ام این است که این از این مجتمع با اخلاص و بدون ریا استفاده شود .

انتهای پیام/ب

افتتاح مجتمع خیریه توانبخشی «دست‌های مهربان» با حضور وزیر کار

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر