کد خبر: ۶۳۸۵۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
حجت الاسلام و المسلمین منتظری:

دادستان کل کشور گفت: مردم باید بدانند که ایجاد امنیت بدون حضور آن‌ها در صحنه امکان ندارد.

مردم برای ایجاد امنیت به صحنه بیایند/ دشمن با دلارهای عربستان آشوب را به ایران کشانده استبه گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روز‌های اخیر اظهار کرد: شان و جایگاه مردم ما بالاتر از این است که بخواهیم مطالبات به حق و قانونی آن‌ها را با این اغتشاشات پیوند دهیم و باید این موضوعات را از هم جدا کرد.

وی با اشاره به اینکه ردپای جریانات ضد انقلاب در این اغتشاشات کاملا مشخص است، بیان داشت: پشت پرده این آشوب‌ها و اغتشاشات دشمنان قسم خورده‌ای هستند که از ابتدای انقلاب تا به امروز ضربه‌های فراوانی از نظام خورده اند و در هر مقطعی هم تصریح داشتند که می‌خواهند از ملت بزرگ ایران و از انقلاب و این کشور انتقام بگیرند، بنابراین مردم ما قطعا و مسلما بصیرت لازم را دارند و تحلیل صحیحی خواهند داشت و می‌دانند که این جریان، یک جریانی است که کاملا ریشه در خارج دارد و دشمنان توطئه می‌کنند.

دادستان کل کشور تصریح کرد: دشمنان با دلار‌هایی که عربستان سعودی هزینه کرده و تصریح داشتند که باید آشوب را به داخل ایران بکشانیم و لذا امروز درصدد انتقام از ضربه‌هایی که خوردند، هستند؛ اما مردم ما قطعا اجازه نخواهند داد که ضربه دشمن کینه توزی که چهار دهه به دنبال انتقام است، بخواهد اثرگذار باشد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به اهمیت امنیت جامعه آن را بزرگترین سرمایه هر کشور دانست و افزود: هر نوع کار اقتصادی و فعالیتی که به نفع جامعه است اگر بخواهیم در همه عرصه‌ها و بخش‌ها انجام دهیم، مستلزم داشتن امنیت است و مردم ما در برخی از شهر‌هایی که شاهد جریانات و اغتشاشات بودند، می‌دانند و می‌بینند که ناامنی چقدر برای مردم ناگوار است، بنابراین با تلاش مسئولان و در صحنه بودن مردم، باید امنیت از هر جهت مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه و هوشیاری آن‌ها در ایجاد و گسترش امنیت نقش مهم و اثرگذاری دارد، گفت: مردم باید بدانند که ایجاد امنیت بدون حضور آن‌ها در صحنه امکان ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری تاکید کرد: عناصر اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی قطعا و مسلما با حضور مردم می‌توانند امنیت مورد نیاز را تامین کنند.

دادستان کل کشور افزود: انتظار این است که مردم ما و آن ملتی که این انقلاب را به وجود آورده و همیشه هم در طول این قریب به چهل سال در صحنه بوده و هست، خودشان در ایجاد و گسترش امنیت، همکاری و هم افزایی لازم را با مسئولان امنیتی، انتظامی و قضایی داشته باشند.

وی ادامه داد: هر فرد ایرانی وقتی می‌بیند یک چنین حوادثی در حال رخ دادن است باید اطلاعات مورد نیاز را به مسئولان امنیتی بدهد و در اولین فرصت مسائل را در مورد هر حادثه‌ای که در نطفه دارد منعقد می‌شود در اختیار مسئولان اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی قرار دهند که این اقدام در پیشگیری بسیار موثر است.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: از سوی دیگر اگر حادثه‌ای در بیرون اتفاق افتاد مردم باید خودشان را به عنوان یک چشم و عین دیده و اطلاعات لازم را در اختیار مسئولان ایجاد امنیت قرار دهند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری خاطرنشان کرد: وقتی چنین حوادثی اتفاق می‌افتد، به هرحال عده‌ای در صحنه اغتشاشگرانی هستند که به جان مردم، مال مردم و اموال عمومی هیچ ترحمی ندارند.

وی افزود: در طول این چند روز حوادثی که رخ داد نشان داد که این‌ها جز ایجاد ناامنی و اغتشاش هیچ هدفی ندارند و باید بدانند که دستگاه‌های امنیتی و قضایی شوخی با کسی ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری به کسانی که در جامعه ناامنی ایجاد می‌کنند هشدار داد که به صورت قاطع با آن‌ها برخورد خواهد شد.

وی ادامه داد: دادستان‌ها در سراسر کشور به صورت شبانه روز در صحنه حضور داشته و مراقبت‌های لازم را انجام می‌دهند، با دستگاه‌های امنیتی و انتظامی همکاری لازم را خواهند داشت و ما از آن‌ها انتظار داریم همانگونه که تاکنون هم چنین بوده، بیش از گذشته مراقبت‌های لازم را داشته باشند.

دادستان کل کشور افزود: پرونده‌هایی که تشکیل می‌شود به دادگاه خواهد رفت و طبق مقررات قانونی رسیدگی خواهد شد؛ اما آشوبگران و عوامل پشت پرده ان‌ها باید بدانند که نه دستگاه قضایی و نه دستگاه امنیتی و نه دستگاع اطلاعاتی در ارتباط با این مسئله کوتاه نخواهند آمد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با تاکید بر اینکه این حوادث برای ما یک هوشیار است، بیان داشت: مسئولان در هر رده‌ای اعم از اجرایی، قضایی و تقنینی باید بیشتر به مردم توجه کنند و واقعا این مردم هستند که سرمایه گذاری کرده، هزینه پرداختند و شهدای فراوانی تقدیم نمودند تا نظام روی کار آمده است.

وی با بیان اینکه مطالبات به حق مردم در حد مقدورات و امکانات حتما باید برآورده شود، گفت: مسئولان نیز مطمئنا در این راستا حرکتشان را تسریع خواهند بخشید و کوچکترین کوتاهی در انجام وظیفه، خیانت به مردم. اسلام، انقلاب و خون شهدا است.

دادستان کل کشور ابراز امیدواری کرد که این حرکت‌ها تبلوری باشد برای همه مسئولان که مراقبت بیشتری کرده، به وظایف و تکالیفشان بیشتر اهتمام داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه مردم هیچ نگرانی نداشته باشند و دستگاه‌های امنیتی انتظامی و قضایی پای کار هستند، گفت: البته همانطور که تاکید کردم با همکاری و هم افزایی خود مردم این اتفاق صورت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه اماری از تعداد دستگیرشدگان دارید یا خیر، گفت: دستگیرشدگان دو دسته هستند، یک عده کسانی هستند کن در صحنه دستگیر می‌شدند که خیلی عوامل اصلی و تاثیرگذار در اغتشاشات نبودند و فریب برخی تبلیغات را خورده اند که با تذکری که داده می‌شود چنانچه مرتکب جرمی نشده باشند قطعا برخورد قضایی آنچنان با آن‌ها نخواهد شد.

دادستان کل کشور تصریح کرد:، اما آن‌هایی که مرتکب جرم می‌شوند و اقدام به تخریب می‌کنند و آسیب به مردم می‌رسانند قطعا دستگاه قضایی و امنیتی اطلاعاتی با آن‌ها برخورد شدید خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کاملا دم خروس اشکار و مشخص شده که ریشه این جریانات در سیا و موساد است که این اغتشاشات را هدایت کردند، گفت: یک مشت لاشخوری که به دنبال این بودند که یک حوادثی اتفاق افتد تا آن‌ها بتوانتد از این لاشه تعفن اغتشاش استفاده کنند که البته خوشبختانه دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ما کاملا اطلاعات لازم را در اختیار دارند.

وی در پایان رابطه با فضای مجازی و ضرورت ساماندهی آن نیز گفت: مردم ما باید بدانند که رها بودن فضای مجازی و در اختیار بودن این فضا در دست دشمن، برای همه عرصه‌های زندگی ما مضر است همانگونه که در این جریانات اخیر دیده شد که این‌ها چه شرارت‌هایی دارند و به هیچ چیز ترحم نمی‌کنند، لذا تصور نشود که مسولان به دنبال این هستند که این فناوری روز از مردم سلب شود بلکه بایستی نظارت و کنترل شود.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود: مردم دیدند که اگر فضا باز باشد این‌ها چه کار‌هایی می‌کنند و رسما در فضای مجازی به کار بردن و ساختن اسلحه و مواد اتش زا را به مردم اموزش دادند و کار‌هایی کردند که که با عقل و منطقی سازش ندارد.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: اگر چنانچه از سال‌های قبل در اجرای فرمایش مقام معظم رهبری شبکه‌های ملی خودمان را راه اندازی و تقویت کرده بودیم، امروز نیازمند این نبودیم که از طریق شبکه‌های خارجی که اطلاعات را به خارج از کشور منتقل می‌کنند، استفاده کنیم.

وی در پایان خطاب به مردم عزیز کشورمان یادآور شد: مردم باید بدانند که رها بودن این فضا به ضرر کشور و خانواده‌ها است و باید ساماندهی شود و اینکه برخی تبلیغ می‌کنند که با استفاده از پیام رسان‌های داخلی اطلاعات رصد می‌شود همه شایعاتی است که دشمن ایجاد کرده و قطعا حریم خصوصی افراد از هر گونه تعرضی به لحاظ موازین شرعی و قانونی مصون است.

انتهای پیام/

تاکید دادستان کل کشور بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روزهای اخیر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۹۲
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خدا دشمنان اسلام رو نیست و نابود کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خدا دشمنان اسلام رو نیست و نابود کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
نظری ندارم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
با سلام
.حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان عزیز
اون موقعی که ملت نان شب ندارند هم میگوید ملت بفرمایید این نان شبنتان حالا هم از ملت بخواهید که به صحنه بیایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
تکلیف کشورهای عربستان و آمریکا مشخص است میدانیم دشمن ظاهری باطنی ما هستن اما مسئله اینجاس که نباید شرایطی پیش بیاد که مردم به این حد از گلایه مندی برسن به هر حال مردم ایران ثابت کردن که در همه شرایط با سختی ها کنار اومدن ولی الان واقعا وضعیت بحرانیه
سرباز ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اینهایی که در ایران آشوب به پا میکنند دنبال حل مشکلات نیستن
فقط انقد حقیر هستند که بخاطر پول بادآورده آل سعود که به دستور آمریکا و اسرائیل به دستشون میرسه کور شدن نسبت به انسانیت و حقیقت
هم این دنیا و هم در سرای آخرت روسیاه و در عذاب خواهند بود
منافق هیچوقت آرامش نداره ... این وعده خدا در قرآن (سوره بقره) است
سرباز ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اینهایی که در ایران آشوب به پا میکنند دنبال حل مشکلات نیستن
فقط انقد حقیر هستند که بخاطر پول بادآورده آل سعود که به دستور آمریکا و اسرائیل به دستشون میرسه کور شدن نسبت به انسانیت و حقیقت
هم این دنیا و هم در سرای آخرت روسیاه و در عذاب خواهند بود
منافق هیچوقت آرامش نداره ... این وعده خدا در قرآن (سوره بقره) است
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
واقعا اونهایی که در این اتفاقات بی گناه از دنیا رفتن چه گناهی داشتن ؟ چرا باید هموطنهای خودمون رو بکشیم
ا ی خدا به کجا میریم ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
امریکا و عربستان صعودی و همچنین چند کشوری که این اغتشاشات را دامن میزنند بدانند که ملت غیور ایران این داغ را بردل شما می نشانند که روزی ایران را انگونه که می خواهید ببینید.
به مسئولین نیز توصیه می کنم ای کاش زمان انتخابات که سران فتنه را برادر و عزیز خویش می خواندید حساب امروز را می کردید که هرکس لیاقت برادری و عزیز بودن ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
آن دو کودک و پدری که با اصابت تیر و برخورد ماشین اتشنشانی کشته شدند شهید هستند و ونفرت مردم ایران را از مثلث آمریکا اسرائیل و سعودی صد برابر می کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
از تو به یک اشاره از ما بسر دویدن
کافی است رهبر یک اشاره بکند آنوقت یک آدم فاسد و خائن در ایران زنده نخواهد ماند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اگر قرار است جامعه و مردم و اموال عمومي و خصوصي و بيت المال را در چنين مواقعي از دست ضد انقلاب كور دل و نيز جوانان خام و ناپخته كه آلت دست منافقين مي شوند دولت بايد در هر شهرستان محلي مثلا مصلا را براي اعتراض قانوني و بحق و نيز پيشنهادات مردم كه چه بسيار راه گشاه بوده و رشد و توسعه سريع كشور را در بر داشته باشد شود در نظر بگيرد و اصولا بايد گوش شنوا براي مشكلات و معضلات كشور وجود داشته باشد
دولت زيرساخت اعتراض و مطالبات بحق مردم را براي طلب آنها به صورت مصالمت آميز ايجاد كند
تا هم شر دشمن خارجي و هم منافقين از سر مردم و بيت المال كم شود و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اعتراض ایرانی های واقعی به گرانی و مشکلات اقتصادی بود برای حفظ پرچم و اعتقادات نه اینه همون پرچم مقدس رو بسوزانند اینها شاید اسم ایرانی داشته باشن ولی ایرانی نیستن
دکتر حمیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
رفاه و ارامش شما در رفاه و آسایس ملت است اگر تامین کرده بودی الان وضع این نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
اینا ب نظر میاد ک دارن شهر به شهر میگردن و تیر اندازی میکنن. حواستون باشه نباید در برن. فرار کنن آبرمون رفته ! بگیریدشون
گوهر
|
Netherlands
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
باید قدر این ملت رو دونست که همیشه در هر شرایطی پشت انقلابشون هستن
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
ما تا زنده ایم پشت رهبری هستیم
حسین یوسفی
|
United Arab Emirates
|
۰۴:۱۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خداوندابه عظمتت این آل سعودراسقوط وساقت وریشه کن کن تااسیاازدست بن سلمان والجبیریکیش شمرویکی یزیداست نجات پیداکندومقاومت ایران ازحرمیین شرفین خانه خدامحافظت کندومن هم بشم سربازمدافع کعبه بااجازه رهبرعزیزم انشاعللاه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
باید هر چه زودتر عوامل اغتشاش و بی احترامی به پرچم دستگیر بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
درود به قوه محترم قضایی لطفا با اشوبگران برخورد کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
مرگ بر منافق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
سلام خسته نباشید ، مردم اگاه باشن که تروریست ها، از مکانهای باقدمت تاریخی وبه اتش کشیدن انها همیشه شروع کردن، این موضوع ربطی به اعتراض به وضع نابسامان اقتصادی نداره، الکی احساساتی نشید، اتش زدن پرچم و حسنیه و نخل تاریخی بوی تروریست میده، لطفا بی مورد دلسوزی نکنید بگذارید نیروهای امنیتی کارشون رو انجام بدن، با مسیله ی هشتادو هشت مقایسه نکنید، ربطی نداره، الان موضوع امنیتی در میون ، یکم بافکر و وحدت و ارامش رفتارکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
با سلام و احترام ...... شما هم با پول مدیران / متعهد / ارامش رو به جامعه برگردانید / لطفا.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۳
باید طوری برخورد شود که برای همیشه ریشه اغتشاشگردرجمهوری اسلامی خشکیده شود.و هیچ وطن فروشی به خودش اجازه ندهد که با جان و مال مردم بازی کند و بعد بگوید فریب فضای مجازی را خوردم وبه نماد ملی کشور و....اهانت کند. که باعث خوشحالی دشمنان داخلی و خارجی شود. مرگ بر خائن وطن فروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ برامريكا ال سعود اسراييل وترامپ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم خود جلوی اغتشاش گران می ایستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
الله اکبر مرگ بر منافق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
ما اجازه نمیدیم عده ای اغتشاش گر پرچم کشور مار و اتیش بزنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
ننگ بر اشوبگران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ بر فتنه گر
حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
با سلام از این روزهای که بر کشورم می گذرد غمگین هستم.از اینکه آشوبگران این جور به کشور عزیز ما توهین کردن ناراحتیم و وقتی دیدم پرچم مقدس جمهوری اسلامی راسوختند اشکم درآمد.
ص
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
قیمت تخم مرغ کاهش یافت یا نه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باید به فکر این مردم اگاه بیشتر باشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
اگر پای اسلام درمیان باشد مردم ارام نمیشینند
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم ایران اگاه و هوشیارن و ترسی از دشمن ندارن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
قوه قضائیه چرا با عوامل تورم گرانی فساد اقتصادی برخورد نمیکند
meisam
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
سلام
اقا دستور بده ما آماده راهپیمایی بر علیه امریکا و اغتشاشگران هستیم
جانم فدای رهبر
مرگ بر ضد ولایت فقیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
ما منتظر مجازات این افراد هستیم
ع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم همیشه در صحنه هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم در صحنه هستند،،،
مانی شریفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باید اغتشاش گران را در جلوی چشم مردم اعدام کنند کسی که امنیت ملی کشور رو خدشه دار کرده باید اعدام بشه.

درود بر قوه قضائیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
زمان علی (ع) هم اغتشاش وفتنه وآشوب بود وچه جنگها وزجرها که بر مولا
علی (ع) تحمیل نشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
خدا دشمنان اسلام رو نیست و نابود کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
درود بر قوه قضائیه
جابر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باسلام ودرود بر حجت السلام منتظری مردم عزیز قدر امنیت بدانند وحسابشان از اغتشاش جدا کنند خدالعنت ال سعود مرگ بر امریکا مرگ بر اسراییل جنایت که رضا شاه خبیص کرد تاریخ هست ایت الله غفاری رضوان خدا براوباد گذاشتن تو روغن داغ شهید شد ایت الله سعیدی رضوان خدا براوباد باشکنجه دریل شهید کردن وخیلی از شهیدان غزیز ثمره انقلاب هستند باید خدا راشکر کنیم امنیت خوبی داریم وانشالله دشمنان نابود شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
دلار‌هایی که عربستان سعودی هزینه کرده و تصریح داشتند که باید آشوب را به داخل ایران بکشانیم . ،همش کار خارجی هاس
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرک بر اشوب گران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم حواسشون به انقلاب و مملکتشون هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
زنده باد وطنم مرگ بر منافق
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
این افراد باید سریع دستگیر و مجازات بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
بله مردم باید اتحاد داشته باشن
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ بر منا فق و فتنه گر
آماده مقابله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
آماده برای نابود کردن دشمن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
خواسته‌های اقتصادی مردم بحثی بجا و صحیح است و مسئولان باید پاسخگوی این درخواست‌های به‌حق باشند۰ اما جوانان عزیز هم باید توجه داشته باشند که این امنیت حاصل خون شهدا است و شهدا در وصایای خود همواره خطاب به خانواده خود به ویژه مادرانشان می نوشتند مبادا حرکات و رفتار و تضیعف روحیه اشان در مقابل مشکلات باعث شادی دشمنان اسلام شود، و وظیفه ی تک تک اعضای خانواده ها ی خود را در این می دانستند که در برابر مصیبت های وارده و مشکلات همچون کوه استوار باشند و با روحیه ای قوی به دشمنان اجازه شادی ندهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
حمله به بیت المال عموپی گناه هستش .لطفا جلوی این.کارهارو بگیرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
برای گرانی ها هم فکری کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
اگه دولت سریعا دستور بازنشستگی کارمندان بالای 40 سال رو بده و بجاش سریعا استخدام.جوانان ببکاررو در دستور کار بذاره جوانها از اعتراض دست بر میدارن.
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
برای حمایت ازرهبرم.دولت.مجلس.سپاه.سردار.جوانان ملت غیوراعلام کنید کی بیایی پرچم اسراییل.امریکا وعربستان را آتش بزنیم خیلی رودارشدن .منافقین اندک فراری راهم بسوزانیم .ایران اسلامی وحدت داره.گرسنه ترامپ دیوانه ودارودستشن بدبختا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
ما بهترین خط حمله جهان را داریم پس حالا باید حمله کرد بسمت دشمن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
من حاضرم برای پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران هرکاری بکنم
روح اله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
ما همیشه درصحنه هستیم مرگ بر اسرائیل ومرگ بر آمریکا وایادی آنها
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
سلام
من کاملا با آشوب و تخریب اموال عمومی و بهم ریختن نظم و آرامش مخالفم
و مطمئن هستم که این آشوبها کار مردم نیست و کاره مخالفان نظام است که منشا خارجی داره
اما مسئولان بدانند واقعا اکثر مردم مشکل اقتصادی دارند شما بفرمایید که باید به کجا شکایت کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
به نظر من مردم هم باید کمک کنن تا جلوی اغتشاش گرارو بگیرن.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
وقتی با عوامل فتنه 88 برخورد نشد باید منتظر یک همچنین روزی می بودیم چرا به جای اشد مجازات با فتنه گر مماشات میشود برخورد کنید در چهار چوب قوانین اسلامی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم باید با هم در مقابل دشمن اتحاد داشته باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باید با این اشوبگران وطن فروش برخورد کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
در واکنش به مطلبی که ولیعهد پادشاه عربستان گفته که ناآرامی هارو به داخل ایران بکشانند ما هم باید اعلام کنیم که کاری میکنیم که در اتاق خوابتم دیگه امنیت نداشته باشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم باید هوشیار باشن و نباید اجازه بدن که بیگانگان در میان مردم دست به اشوب و خرابکاری بزنند
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم دستشون تنگه الان چند ساله نمیتوانیم قصابی بریم.
ناشناس
|
United States
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم تقاضای رسیدگی به مشکلات اقتصادی رو دارن
حامد
|
United States
|
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
انشاالله خدا ریشه دشمنان اسلام رو نابود کند
اغتشاش گران باید در ملاء عام اعدام بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مردم همیشه هوای نظام رو داشتن و در این مورد هم همینطور میشه ولی کاش مسولین هم به فکر مردم باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
این سیاست های انگلیسه ک مردم رو بجون هم بندازه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
اگر فتنه گران 88 رو اعدام میکردید دیگر کسی جرات نمیکرد چنین کاری بکند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
دشمنان منطقه ای ایران می خواهند امنیت ایران را به هم بزنند. تجمعات بخاطر گرانی این فرصت را برایشان مهیا کرده است . هشیار باشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مسئولان باید به خواسته های برحق مردم احترام بگذارند از جمله کاهش فقر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
همانطور که ملت هوای دولت شان را دارند دولت نیز باید هوای ملت را داشته باشند
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باید بیشتر به مطالبات برحق مردم رسیدگی شه که این مشکلات کمتر پیش بیاد باور کنید بعضی ها به نان شب محتاجن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ بر امریکا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
انشالله نابودی السعود واسرائیل
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
درود بر حجت الاسلام و المسلمین منتظری.
درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
درود بر حجت الاسلام و المسلمین منتظری.
درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
این اغتشاشگران هرچه زودتر در ملاعام مجازات بشن تادرس عبرتی بشه برای بقیه
ناشناس
|
United Arab Emirates
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
باید اغتشاشگران مجازات بشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ بر آمریکا
جانم فدای وطنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
سلام.لطفا نیروی انتظامی وقوه قضاییه با اغتشاشگران برخورد جدی کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
درود بر قوه قضاییه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
نباید به اموال مردم حمله میکردند لطفا برخورد قاطع وجدی با اغتشاشگران .
مرگبر امریکا .اسرائیل
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۱۲
مرگ بر منا فق و فتنه گر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر