کد خبر: ۶۳۸۵۸۶۴
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷

پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

محدودیت های ترافیکی آخر هفته اعلام شدبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد که به شرح زیر است:

موتورسیکلت :

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه الی ساعت ۶ روز شنبه از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است، اما تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محور کندوان : 

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت به استثناء حاملان موادسوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است .

محور هراز :

تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع است .

تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز های پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

محور فیروزکوه :

تردد تمامی تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است. 

انتهای پیام/

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر