کد خبر: ۶۳۸۶۲۲۵
گروه : سیاسی » مجلس
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
کوچکی‌نژاد در گفت‌و‌گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

رئیس فراکسیون رسانه مجلس گفت: در همه کشورهای دنیا نه تنها در فضای آشوب بلکه در فضای آرام هم برای حفاظت از حریم‌ها و امنیت از روش فیلتر استفاده  می‌شود.

فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی برای حفاظت از حریم‌هاست/دولت درباره نحوه استفاده از شبکه‌های مجازی لایحه دهدجبار کوچکی‌نژاد رئیس فراکسیون رسانه، مطبوعات و فضای مجازی در گفت‌و‌گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره فیلتر شدن برخی از شبکه‌های اجتماعی گفت: امروز، فضای مجازی و وسایل ارتباط جمعی یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین نیازهای مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه آشوب‌ها و اغتشاش‌های اخیر موجب فیلتر شدن شبکه‌های اجتماعی شده است، ادامه داد: در همه کشورهای دنیا نه تنها در فضای آشوب بلکه در فضای آرام هم برای حفاظت از حریم‌ها و امنیت، از روش فیلترینگ استفاده  می‌شود و این یک امر طبیعی است. 

رئیس فراکسیون رسانه، مطبوعات و فضای مجازی با تاکید بر اینکه ما برای حفظ امنیت کشور نیازمند مصوبات شورای امنیت هستیم، تصریح کرد: مصوبات شورای عالی امنیت ملی قانونی و لازم‌الاجراست، این شورا فارغ از فیلترینگ شبکه‌های مجازی، حتی در مقاطعی می‌تواند امکان برقراری تماس و پیامک را هم قطع کند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه قوانین استفاده از فضای مجازی شفاف نیست، خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت فضای مجازی و استفاده انبوه مردم از این فضا، نیاز به یکسری اصلاحات قانونی داریم و دولت باید لایحه‌ای جامع برای نحوه استفاده از شبکه‌های مجازی به مجلس ارائه دهد.

انتهای پیام/

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل