کد خبر: ۶۳۸۶۸۸۴
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰

معاون رئیس جمهور آمریکا در ادامه دخالت‌های مقامات واشنگتن در امور داخلی تهران اعلام کرد که اغتشاشگران از حمایت‌های هر دو حزب این کشور برخوردار هستند.

با مداخله در امور داخلی تهران؛«مایک پنس» بار دیگر از اغتشاشگران در ایران حمایت کردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ، مایک پنس معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حساب توییتر خود در اقدامی مداخله جویانه  با بازنشر توییت تعدادی از نمایندگان کنگره این کشور در حمایت از اغتشاشات اخیر در ایران، نوشت هر دو حزب آمریکا حامی معترضان ایرانی هستند.

معاون رئیس جمهور آمریکا در این باره نوشت: معترضان در ایران باید بدانند که حمایت دو حزبی از مردم آزادیخواهی که به مبارزه علیه فساد و ظلم حکومتشان ادامه می‌دهند، وجود دارد.

معاون رئیس جمهور آمریکا پیش از این نیز اعلام کرده بود: ما به مردمی آزادیخواه در همه جا نیاز داریم تا در کنار مردم ایران علیه سپاه پاسداران انقلاب ایستادگی کنند. آن‌ها (سپاه) آزادی‌های اساسی مردم را محدود کرده و پول ایران را به جای کمک به ایرانی‌های سختکوش در آن کشور برای حمایت از تروریسم در خارج از مرز‌های این کشور غارت می‌کنند.

انتهای پیام/

«مایک پنس» بار دیگر از اغتشاشگران در ایران حمایت کرد

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
تخفیف بنر
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل