کد خبر: ۶۳۹۴۷۴۱
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰

اثر بعدی سپیده ابرآویز با عنوان «کوچ مرجانی‌ها» درباره جنگ است گه به زودی منتشر می‌شود.

سپیده ابر آویز کتابی با موضوع جنگ منتشر خواهد کرد

سپیده ابرآویز نویسنده، در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص اثر جدیدش با عنوان « کوچ مرجانی‌ها» گفت: کتابم با عنوان «کوچ مرجانی‌ها» یک عاشقانه آرام است که در بستر جنگ رخ می‌دهد. اين کتاب درباره مردم یک محله است. راوی کتاب در زمان حال به سرمی‌برد و به گذشته برمی‌گردد و اتفاقات محله‌اش را در زمان جنگ برای مخاطب بازگو می‌کند.

وی افزود: هنوز انتشاراتی که کتاب «کوچ مرجانی‌ها» را منتشر می‌کند، قطعی نشده است. فعلاً اين کتاب را به ناشر برای انتشار سپردم و منتظرم به من جواب بدهند و بگویند کتاب را منتشر می کنند یا نه.

گفتنی است؛ سپیده ابرآویز پیش از این کتابی را  به نام «فردا داستان خوبی می‌نویسم» منتشر کرده است. نویسنده بیشتر داستان‌های این مجموعه را در دهه ۸۰ و یا حتی کمی قبل‌تر نوشته است. دو یا سه داستان هم در سال‌های اخیر به آن اضافه و بالاخره برای چاپ ارائه کرده است. ابرآویز به داستان کوتاه بیشتر از رمان علاقه‌مند است و بر خلاف بسیاری، ادبیات ایرانی و معاصر را بیشتر از غرب می‌پسندد. چون معتقد است آن مطلبی را باید خواند که  به فرهنگ جامعه نزدیک تر است  و از آن حمایت کرد، نه اینکه با پز روشنفکری تیشه بر ریشه زد. ابرآويز داستان های رئال با مضامین اجتماعی، روان شناسانه و عاشقانه را به داستان هایی با موضوعات دیگر ترجیح می دهد.

 

انتهای پيام/

 

سپيده ابر آویز با كتابی درباره جنگ می‌آيد

 

 

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر