کد خبر: ۶۳۹۸۰۱۸
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان گفت: امسال ۷ هزار و ۹۳۰ عملیات مبارزه با مواد مخدر در استان اجرا شده است.

اجرا360  طرح کنترل محورهای مواصلاتی در همدانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان؛سرهنگ هادی قزوینه،رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان همدان با اشاره به اینکه  امسال ۷ هزار و ۹۳۰ عملیات مبارزه با موادمخدر در استان اجرا شده است، گفت: از ابتدای امسال تا اواسط دی‌ماه ۷۱ باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان همدان منهدم شده است.

 وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا اواسط دی‌ ماه 408 طرح پاک‌سازی در سطح استان همدان انجام شده است، اظهار داشت: در این طرح‌ها بسیاری از خرده‌ فروشان و مصرف‌کنندگان مواد مخدر دستگیر شدند.

 قزوینه با اشاره به اینکه  رویکرد پلیس مبارزه با موادمخدر رویکرد درمان محوری است، افزود: نا امن‌سازی محیط برای خرده‌فروشان و مصرف‌کنندگان موادمخدر از دیگر اهداف پلیس است.

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره به اینکه از ابتدای سال تا اواسط دی‌ ماه 3 هزار و 971 قاچاقچی، توزیع‌کننده و خرده‌ فروش مواد مخدر در استان دستگیر شده‌اند، بیان کرد: بیش از 4 هزار  و 325 معتاد و نگهداره مواد از ابتدای سال تا اواسط دی‌ ماه در همدان دستگیر شده‌اند.

 قزوینه با بیان اینکه از ابتدای سال تا اواسط دی‌ماه 71 باند تهیه و توزیع مواد مخدر استان همدان منهدم شده است، عنوان کرد: 5 هزار و 45 کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال 96 در استان همدان کشف و ضبط شده است.

 وی ادامه داد: از 5 هزار و 45 کیلوگرم انواع موادمخدر کشف شده حدود 2 هزار و 824 کیلوگرم موادمخدر در عملیات‌های فرا استانی کشف شده است که قرار بود توسط باند و شبکه‌های موادمخدر استان‌های دیگر وارد استان همدان شود.

 قزوینه با اشاره به  اینکه کشفیات مواد مخدر در استان همدان 18 درصدافزایش یافته است، اظهار داشت: در استان همدان از ابتدای سال تا اواسط دی ماه 7 هزار و 930 عملیات مبارزه با مواد مخدر و دستگیری قاچاقچیان و غیره انجام شده است.

انتهای پیام/ج

اجرا عملیات مبارزه با مواد مخدر

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر