کد خبر: ۶۳۹۸۲۳۶
گروه : قم » قم
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
مدیرکل تأمین اجتماعی قم؛

دادخواه گفت:ازابتدای اجرای طرح تاکنون10هزارو657پرونده الکترونیک برای ورودی‌های جدیدتأمین اجتماعی در استان قم تشکیل شده است ودر آینده کلیه‌ شعب باپرونده الکترونیک کار می‌کنند.

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛علی اصغر دادخواه،مدیرکل تأمین اجتماعی قم، در حاشیه بازدید از شعبه دو تأمین اجتماعی قم گفت: سازمان تأمین اجتماعی در سال‌های اخیر گام‌های بزرگی در راستای تسهیل فرایند ارائه خدمت به مخاطبان برداشته و ارائه 20 خدمت الکترونیک نیز یک نهضت بزرگ IT به شمار می‌رود.

وی با اشاره به اینکه اکنون پرونده کاغذی برای بیمه شدگان جدیدالورود نداریم، گفت: از ابتدای اجرای طرح تاکنون 10 هزار و 657 پرونده الکترونیک برای ورودی‌های جدید تأمین اجتماعی در استان قم تشکیل شده است و در آینده کلیه‌ شعب با پرونده الکترونیک کار می‌کنند.

دادخواه تصریح کرد: بیش از 3 میلیارد ریال در راستای آماده کردن زیرساخت‌های لازم برای الکترونیکی کردن ارائه خدمات در تأمین اجتماعی استان هزینه شده است و تمام شعب 4 گانه قم به سخت افزارهای موردنیاز تجهیز شده‌اند.

مدیرکل تأمین اجتماعی قم با تاکید بر اینکه سازمان اداری و استخدامی در بخشنامه‌ای به تمام دستگاه‌های اجرایی خواسته بود زیر ساخت‌های لازم را برای حذف دریافت کپی مدارک هویتی از شهروندان مهیا کنند گفت: شعب 4 گانه تأمین اجتماعی قم از ابتدای مردادماه امسال طرح حذف دریافت کپی شناسنامه و کارت ملی را عملیاتی کرده‌اند و هم اکنون با اسکن اصل مدارک و بهره برداری از پایگاه هویتی تجمیعی و سامانه استعلام سازمان ثبت احوال فرایند خدمت رسانی به مردم آسان‌تر شده است.

اکنون 753 هزار بیمه شده در استان قم از خدمات سازمان تأمین اجتماعی بهره مند هستند که 230 هزار نفر از آن‌ها بیمه شده اصلی و حدود 43 هزار نفر نیز بازنشسته و مستمری بگیرهستند.

انتهای پیام/ح

تشکیل 10 هزار پرونده الکترونیک برای بیمه شدگان جدید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر