کد خبر: ۶۳۹۸۳۰۶
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
مدیر عامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان:

مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری اصفهان گفت: سال ۹۴ تعداد دفن شدگان چهار هزار و ۸۰۰ نفر و در سال ۹۵ این آمار پنج هزار نفر بود.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سید رضا جعفریان فر اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۷۳۹ نفر در آرامستان باغ رضوان اصفهان دفن شدند.

وی بیان داشت: تعداد فوتی ها در شهر اصفهان با تعداد دفن شدگان در آرامستان باغ رضوان متفاوت است چراکه بخشی از فوت شدگان در امامزاده ها یا در روستاهای مختلف به خاک سپرده می شوند.

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه برخی از آمارها محرمانه است و نمی توان، تعداد فوتی ها را تفکیک شده بر اثر علت فوت اعلام کرد، افزود: ما تنها مسئول اعلام آمار فوت شدگان و اینکه تا چه اندازه ای مرگ و میر بر اثر ایست قلبی یا بیماری های تنفسی و غیره داشتیم هستیم.

وی با بیان اینکه امسال یک هزار و ۵۷۱ زن و دو هزار و ۱۶۸ مرد در آرامستان باغ رضوان اصفهان دفن شدند، اعلام کرد: از بین سه هزار و ۷۳۹ دفن شده، دو هزار و ۶۱ نفر بالای ۷۴ سال سن و یک هزار و ۸۶ نفر ۶۰ تا ۷۴ سال سن داشتند.

جعفریان فر تصریح کرد: ۲۲۶ نفر در سنین ۳۰ تا ۴۴ سال، ۴۸۱ نفر در سنین ۴۵ تا ۵۹ سال، ۵۲ نفر کودک زیر ۵ سال امسال در این آرامستان دفن شدند.

وی اضافه کرد: در بین سنین ۶ تا ۱۴ سال، ۱۹ نفر، از ۱۵ تا ۲۹ سال ۱۱۴ نفر در شهر اصفهان فوت و در آرامستان این شهر به خاک سپرده شدند.

مدیر عامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: سال ۹۴ تعداد دفن شدگان چهار هزار و ۸۰۰ نفر و در سال ۹۵ این آمار پنج هزار نفر بود.

 

انتهای پیام/م

 

پیشی گرفتن مرگ ومیرمردان نسبت به زنان دراصفهان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لیسانسه ها
عجیب غریب
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی
لوح صفحه خبر موبایل