کد خبر: ۶۳۹۸۵۴۳
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱

بخشدار مرکزی رفسنجان گفت: ستاد مدیریت بحران روستاهای بخش مرکزی شهرستان رفسنجان تشکیل می‌شود.

ستاد مدیریت بحران روستاهای رفسنجان تشکیل می‌شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛  مصطفی بخشی بخشدار مرکزی رفسنجان  در جلسه تشکیل ستاد مدیریت بحران روستاها با حضور دهیاران مراکز دهستان‌های بخش مرکزی گفت: برای تشکیل ستاد مدیریت بحران روستایی، تیم‌های اولیه روستاهای مراکز دهستان‌ها تشکیل و به سایر روستاها تعمیم یابد.

وی افزود : برای ستاد مدیریت بحران روستایی افرادی را به عنوان اعضا پیشنهاد دادیم که رئیس شورا، دهیار، جانشین دهیار، امام جماعت، بهورز خانه بهداشت، مسئول خانه هلال روستا، نماینده خیران و آموزش و پرورش و مسؤول اورژانس ۱۱۵ اعضای این ستاد خواهند بود.

بخشدار مرکزی رفسنجان با اشاره به اینکه هر تیم که تشکیل می‌شود جلسات خود را در دهیاری روستا تشکیل دهد، خاطرنشان کرد : هدف اصلی ما تشکیل تیم‌های امدادی است که بتوانیم در زمان بحران اقدامات اولیه انجام شود تا کمترین تلفات را داشته باشیم.

بخشی تصریح کرد: برخورداری از آموزش کمک‌های اولیه و سایر آموزش‌های اولیه برای مدیریت بحران به اعضا انجام و خانه هلال در هر روستا تشکیل می‌شود.

وی گفت : همچنین مسئول خانه‌های هلال روستاها تمام مسؤولیت‌ها از جمله تحویل ملزومات در زمان بحران را بر عهده خواهد داشت و با توجه به اینکه کشور ما زلزله‌خیز است، باید آمادگی لازم را داشته باشیم و این مورد جدی گرفته شود و بتوانیم طی مدت یک ماه آینده ستادهای مدیریت بحران روستاها را تشکیل دهیم.

 


انتهای پیام/س

 

تشکیل ستاد مدیریت بحران روستاهای رفسنجان

آسمان
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
کانال تلگرام باشگاه خبرنگاران موبایلی - پایین صفحه خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
ایرانسل
عجیب غریب
لیسانسه ها
خوشمزه
نقاشی
کوله پشتی