کد خبر: ۶۳۹۸۶۱۷
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۴

دادستان استان سمنان گفت: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی درنتیجه نبود شغل مناسب است.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان؛ حیدر آسیابی دادستان استان سمنان در نهمین جلسه شورای اداری استان سمنان به میزبانی استانداری بابیان اینکه فعالیت فضای مجازی به‌منظور جلوگیری از اغتشاش باید مدیریت شود، گفت: همان‌طور که در فضای حقیقی به دنبال حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب هستیم در شبکه‌های مجازی نیز باید همان‌طور قاطعانه بر مواضع خود ایستادگی و به کسی اجازه دخالت در مسائل داخلی یک کشور را ندهیم.

 

وی ضمن بیان اینکه دشمن با ناکامی‌های خود همواره به دنبال رخنه در کشورهای اسلامی است، افزود: به‌وضوح می‌توان دریافت که ناآرامی‌های اخیر توسط چه کسانی در ایران در شبکه های مجازی رقم خورد که خوشبختانه با هوشیاری ملت، مردم خیلی زود صف خود را از اغتشاش‌گران جدا کردند و به دنیا فهماندند که نمی‌توانند با سوءاستفاده از مسائل داخلی کشور به اهداف شوم خود دست یابند.

 

دادستان سمنان بابیان اینکه مسئولان با پذیرش نقدهای منصفانه باید برای ایجاد اشتغال و رفع مشکلات مردم کوشا باشند، ابراز داشت: مردم با راهپیمایی خود در سراسر استان نشان دادند که همچنان پای اسلام و ارزش‌های انقلاب ایستادند اما این امر سلب مسئولیت از روسای دستگاه‌های اجرایی نمی‌کند بلکه مدیران باید برای حل مشکلات اقتصادی تلاش کنند.

 

آسیابی در ادامه تصریح کرد: بسیاری از آسیب‌های اجتماعی درنتیجه نبود شغل مناسب رخ می‌دهد لذا اگر می‌خواهیم با کاهش بزه و اعتیاد در استان مواجه باشیم باید در راستای افزایش اشتغال و مهارت‌آموزی جوانان گام‌های جدی و اساسی برداریم.

 

وی افزود: خوشبختانه ظرفیت‌های بسیار خوبی در استان سمنان وجود دارد که می‌توان با بهره‌گیری از فکر و اندیشه نخبگان پتانسیل‌های مغفول را به بالفعل نزدیک کنیم و با افزایش اشتغال به تحقق شعار سال کمک کنیم.


انتهای پیام / ق


فضای مجازی مدیریت شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر